Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
theRaven68

theRaven68

Legend
Bronze Level
Joined
Nov 16, 2013
Total posts
2,336
Awards
2
Chips
1
da li je nekome poznat igrač lega_os (ime na 888)
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Bio sam sa njim za istim stolom i vidim da je regovan u 888 Poker Leaderboard Member List. Malo je igrao ofanzivnije ali sve ok
 
theRaven68

theRaven68

Legend
Bronze Level
Joined
Nov 16, 2013
Total posts
2,336
Awards
2
Chips
1
Bio sam sa njim za istim stolom i vidim da je regovan u 888 Poker Leaderboard Member List. Malo je igrao ofanzivnije ali sve ok
i po ponašanju je bio agresivniji, krajnje nekulturno je prozivao i vredjao ljude na stolu
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
i po ponašanju je bio agresivniji, krajnje nekulturno je prozivao i vredjao ljude na stolu

Sledeći put napravite screenshoot i pošaljite nekome od moderatora.
 
D

Dragic004

Enthusiast
Silver Level
Joined
Aug 4, 2015
Total posts
40
Chips
0
13524171_10206681369977772_1131572366_o.png


Da li se desilo ovo nekome? Meni upravo, i kontam da je problem sto se vise profila logovalo preko istog racunara i vrsio transfer novca....
 
akran75

akran75

Legend
Bronze Level
Joined
Sep 21, 2013
Total posts
1,867
Awards
15
Chips
48
13524171_10206681369977772_1131572366_o.png


Da li se desilo ovo nekome? Meni upravo, i kontam da je problem sto se vise profila logovalo preko istog racunara i vrsio transfer novca....

meni nije,ali vjerujem da je razlog upravo to sto si naveo.
 
D

Dragic004

Enthusiast
Silver Level
Joined
Aug 4, 2015
Total posts
40
Chips
0
Jeste. Prebacivali smo medjusobno kako ko ima, ili nema po sitno i zbog toga nas sve zamrzli....Verovatno sad mora da saljem, dokumenta, izvode racuna i ostale zebancije.
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Jeste. Prebacivali smo medjusobno kako ko ima, ili nema po sitno i zbog toga nas sve zamrzli....Verovatno sad mora da saljem, dokumenta, izvode racuna i ostale zebancije.
U bre komsija znaci slede zajebancije :D:D:D
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
13524171_10206681369977772_1131572366_o.png


Da li se desilo ovo nekome? Meni upravo, i kontam da je problem sto se vise profila logovalo preko istog racunara i vrsio transfer novca....

Sada ćete svi morati da pošaljete dokumenta, i da dokažete da je svaki nalog otvoren na drugo lice...veselo :D

Kada se vrši transfer velike svote $$$ uvek se javi sumnja :D :D :D :D
gl
 
Last edited:
D

Dragic004

Enthusiast
Silver Level
Joined
Aug 4, 2015
Total posts
40
Chips
0
Slao sam kopiju licnu karte, izvode iz banaka, pa sliku sa licnom tik uz glavu, podatke...sva cetvorica :)
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Slao sam kopiju licnu karte, izvode iz banaka, pa sliku sa licnom tik uz glavu, podatke...sva cetvorica :)

OOOOoOOOoOOoOO selfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!! :D :D :D

 
shomy21

shomy21

Rock Star
Silver Level
Joined
Apr 3, 2013
Total posts
403
Chips
0
opet ja... za par dana mi stize kartica pa sad citam na raznim forumima da ne moze uopste da se uplati na skrill ako je gambling acc nego da vecina njih pravi non gambling pa sa skrilla na nett pa teko onda na stars i sad ne znam sta cu :D ili li neki laksi nacin posto vec imam skrill ali je gambling acc??? i jos nesto u vezi freerolla, sta spada pod kvalitetne postove?

Po meni je najlakse skrill. Mozes da uplatis preko deviznog racuna i taman ce ti tako verifikovati nalog. Onda posle lagano podizes novac uz vrlo malu proviziju na isti taj bankovni racun. Ne moras da gledas kad ti istice kartica. Bitno je samo da ti je skrill akaunt u dolarima naravno.
 
shomy21

shomy21

Rock Star
Silver Level
Joined
Apr 3, 2013
Total posts
403
Chips
0
Slao sam kopiju licnu karte, izvode iz banaka, pa sliku sa licnom tik uz glavu, podatke...sva cetvorica :)

Bez brige otkljucace vam sve akaunte ako ste poslali sva dokumenta bez obzira na IP adrese, samo da niste vrsili chip dump medjusobno :D
 
attila87

attila87

Rock Star
Silver Level
Joined
Feb 11, 2016
Total posts
265
Awards
4
Chips
0
Napise neko ovo kako izade ovde u SRB.

CardsChat Summer League 2016 Sign-up Thread
Weekly Schedule:

Monday - 6:00pm ET
Tuesday - 3:00pm ET
Wednesday - 2:00pm ET
Thursday - 8:00pm ET
Friday - 9:00pm ET
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Napise neko ovo kako izade ovde u SRB.

CardsChat Summer League 2016 Sign-up Thread
Weekly Schedule:

Monday - 6:00pm ET
Tuesday - 3:00pm ET
Wednesday - 2:00pm ET
Thursday - 8:00pm ET
Friday - 9:00pm ET

Monday - 6:00pm ET----u ponoć
Tuesday - 3:00pm ET----- 21h
Wednesday - 2:00pm ET-----20h
Thursday - 8:00pm ET------2h posle ponoći
Friday - 9:00pm ET--------3h posle ponoći
 
attila87

attila87

Rock Star
Silver Level
Joined
Feb 11, 2016
Total posts
265
Awards
4
Chips
0
Hvala. Sad vec kontam. :)
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
Sada ćete svi morati da pošaljete dokumenta, i da dokažete da je svaki nalog otvoren na drugo lice...veselo :D

Kada se vrši transfer velike svote $$$ uvek se javi sumnja :D :D :D :D
gl
tako ti je to brate kad hocete da perete novac,nije ovo makedonija ili srbija pa ajde prebaci ti meni,ja tebi,onda treci i nema pare niko ne zna gde su otisle :) :) :)
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
A zašto mi persirate?:confused: Nemam 68 godina, već samo 48:)

To još uvek znači da si stariji od mene :marchmell


P.S. Vas dvojica ste komentarisali njegovo ponašanje, znači množina :)
Ne persiranje. Mada, ako treba, mogu ja to :)
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Potrebna pomoc

Unapred znam da ovo mozda nije mesto za ovaj post (nadam se da se necete ljutiti) ali stvarno mi je bedak da ulazim u konverzaciju na engleskom. Naime, dobio sam nekih $40 ovde na CC u frirolu od 25.juna ali obzirom da nisam imao nikakav nalog na Netelerima, paypal-ovima i sl. a jedino tako mogu da naplatim dobitak resih ja :D:D da si otvorim nalog na Skrill-u. E sta sam za sada uradio prijavio se i verifikovao nalog i pri tome (ako se nisam zaj... a valjda nisam) cekirao sam valutu curency u Eurima. Pri tome sam se javio Tammy (aka juiceeQ) koja mi je rekla da mi treba nalog na nekom platnom servisu (zbog cega sam se i prijavio na Skrill) ali nema dzebane jos :mad:.
E sad da li mi je poslata kinta ili ne i da li sam nesto pogresio i/ili mi je potrebno jos nesto za fakin Skrill molim pomagajte. Inace nikad nisam placao nista preko neta vec sam koristio usluge ortaka preko kojeg sam uplacivao dzebanu (on na svoj nalog pa ssibne kintu meni). E sad ko moze da pomogne/objasni .......
P.S. Ako je potrebno da ne gusimo temu na srpskom moze da pise i PM, mada smatram da neko podrobnije resenje moze biti od koristi i drugima.:):):)

 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Unapred znam da ovo mozda nije mesto za ovaj post (nadam se da se necete ljutiti) ali stvarno mi je bedak da ulazim u konverzaciju na engleskom. Naime, dobio sam nekih $40 ovde na CC u frirolu od 25.juna ali obzirom da nisam imao nikakav nalog na Netelerima, PayPal-ovima i sl. a jedino tako mogu da naplatim dobitak resih ja :D:D da si otvorim nalog na Skrill-u. E sta sam za sada uradio prijavio se i verifikovao nalog i pri tome (ako se nisam zaj... a valjda nisam) cekirao sam valutu curency u Eurima. Pri tome sam se javio Tammy (aka juiceeQ) koja mi je rekla da mi treba nalog na nekom platnom servisu (zbog cega sam se i prijavio na Skrill) ali nema dzebane jos :mad:.
E sad da li mi je poslata kinta ili ne i da li sam nesto pogresio i/ili mi je potrebno jos nesto za fakin Skrill molim pomagajte. Inace nikad nisam placao nista preko neta vec sam koristio usluge ortaka preko kojeg sam uplacivao dzebanu (on na svoj nalog pa ssibne kintu meni). E sad ko moze da pomogne/objasni .......
P.S. Ako je potrebno da ne gusimo temu na srpskom moze da pise i PM, mada smatram da neko podrobnije resenje moze biti od koristi i drugima.:):):)

Show Me the Money! Jerry Maguire 1 8) Movie CLIP (1996) HD - YouTube
Obicno posalju nagrade posle par dana.Ako ti ne legne novac za nekoliko dana posalji ponovo pm.
 
K

kapobar

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 12, 2015
Total posts
911
Awards
13
Chips
5
Laksi ti je neteller sto se tice verifikovanja racuna,skrill je zajeban nekad.g odinu dana su mi bili blokirali racun,a Support ti se javlja dosta sporo
 
Status
Not open for further replies.
Top