Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
K

Kuroje

Enthusiast
Silver Level
Joined
May 21, 2016
Total posts
37
Chips
0
da li je neko uplacivao pare na ps u skorije vreme i ako moze da mi pojasni na koju foru sada moze da se uplati novac, hvala unapred :D
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
da li je neko uplacivao pare na ps u skorije vreme i ako moze da mi pojasni na koju foru sada moze da se uplati novac, hvala unapred :D

Pročitaj ovu temu. Sve je objašnjeno.
 
akran75

akran75

Legend
Bronze Level
Joined
Sep 21, 2013
Total posts
1,867
Awards
15
Chips
48
jedan mali bubble sinoc (doduse,zaradio sam 5990 novcica)
 

Attachments

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    127.4 KB · Views: 67
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Nadam se da mozda ocu jednog dana milionce uzeti :D :smile:

+1 Eh,ta nada:D

ucimo i poker da igramo lulu :) proslog utorka sam bio 13 a juce 7 tako da i ucimo i pricamo:) znas onaj film secas li se doli bel ( svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem,svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem):)

Bravo Vaci:)

Pozdrav !!! Nov sam na forumu,pa rekao da se javim srpskoj sobi.Dugo godina igram poker ,mogu za sebe da kazem da sam solidan igrac,narocito na live igri ,ali obzirom da vec 7 meseci igram i online ,hvatam stos i cake ovde. Zanima me kako se otvara nova tema na forumu? Da li biste mi preporuccili neki preporucili neki od pomocnih prrograma za onlajn igru i po mogustvu da bude besplatan barem odredjen vremenski period ,dok ne skupim pare. Zelim Vam svima puno srece pre svega,jer na Titaniku su imali i para i zdravlja pa sta im se desilo :D :D :D

Dobro dosao Dragane:)

https://www.cardschat.com/forum/pok...ker-support-thread-216564/?highlight=trackers

da li je neko uplacivao pare na ps u skorije vreme i ako moze da mi pojasni na koju foru sada moze da se uplati novac, hvala unapred :D

Dobro dosao Kuroje:)

Ja uplacujem preko Nettelera mozes i preko skrilla.
 
dgospa

dgospa

Legend
Silver Level
Joined
Jan 18, 2016
Total posts
1,363
Chips
0
Nada Zivi! :D

+1 Eh,ta nada:D

Optimista sam u vezi vecine stvari u zivotu! :) Nada poslednja umire :D Sad realno bio bi zadovoljan i kojom hiljdadarkom (al milionce je milionce). Samo da se jos malo edukujem i sredim svoju igru doci ce to na svoje! :)
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Pozdrav svima i uskoro se vidimo na freerollu koji uskoro počinje:)
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Dobro jutro svima. Bravo nogometaši, srušili smo Furiju:). Još proživljavam utakmicu i naravno danas ću je ponovno gledati u snimci. Perišiću legendo:):)
 
K

kapobar

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 12, 2015
Total posts
911
Awards
13
Chips
5
Bravo, i da vas gledamo u finale sa Italijom npr i navijacu za njih zbog mog zeta sorry ;-)
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
Mogu slobodno da kazem da do sada na Evropskom Prvenstvu jedino je Hrvatska prikazala igru,zelju da pobede,jednostavno igra sa srcem,ako produze u ovom stilu sigurno ce daleko da doguraju,nema kome da se plase a i igraci su u dobroj formi.
Cestitam na dobroj igri i zelim da naprave najveci uspeh do sada za svoju drzavu :)
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
zasto ne mogu da se registriram za vecerasnji turnir na betonline Draza ne znam dali si tu momentalno ili neko drugi da mi pomogne,mislim da sam azurirao podatke za sve pokere pa i za betonline napisao sam moj user name
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Druze nemam pojma kako taj betonline funkcionise, aj sad cu malo da procesljam
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
ok nema veze ionako je mnogo kasno a ja moram u 7 na posao zaglavicu ako igram haha
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
zasto ne mogu da se registriram za vecerasnji turnir na betonline Draza ne znam dali si tu momentalno ili neko drugi da mi pomogne,mislim da sam azurirao podatke za sve pokere pa i za betonline napisao sam moj user name

Da bi mogao da ucestvujes na bet online free nedeljne turnire potrebno je da posaljes privatnu poruku "juiceeq" sa naslovom "BetOnline Freeroll List".U poruci ces da napises: Email koji koristis na bet onlinu,tvoje ime i bet online screen ime.
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Mogu slobodno da kazem da do sada na Evropskom Prvenstvu jedino je Hrvatska prikazala igru,zelju da pobede,jednostavno igra sa srcem,ako produze u ovom stilu sigurno ce daleko da doguraju,nema kome da se plase a i igraci su u dobroj formi.
Cestitam na dobroj igri i zelim da naprave najveci uspeh do sada za svoju drzavu :)

u potpunosti se slazem sa tobom, i od mene imaju podrsku. . . jako lepa igra
 
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
zasto ne mogu da se registriram za vecerasnji turnir na betonline Draza ne znam dali si tu momentalno ili neko drugi da mi pomogne,mislim da sam azurirao podatke za sve pokere pa i za betonline napisao sam moj user name

A-a-a, decko - ceti malce predi da se registriras !

Registracija za BetOnline i za SportsaBetting ni se pravi ot tebe !

Kad si otvoris racun u poker-zale, pises PM (jas sam pisao do juiceeQ) i administratorka te registrira za svi freeroll-i u ovie zale.

U PM pises tvoje zastolno ime (a ne sifra koja si polucio kako igrac). I pises da sakas da budes registriran.

Za jedan dan sve je u red.
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Lulu jedan od uvjeta za učetvovanje je aktivnost na forumu 30 dana. S obzirom da sam postao član 02.06. da li to znači da se mogu prijaviti tek 02.07. ili se mogu odmah prijaviti? Unaprijed hvala na odgovoru.

Liga pocinje 11.07. zadnji dan za prijavu je 06.07.mislim da je bolje da se prijavis ranije jer je vrlo moguce da nece moci svi da igraju u zavisnosti od toga koliko ce timova biti.
Mislim da se tih 30 dana gledaju do pocetka lige a ne do dana kad si se prijavio.
U svakom slucaju je bolje da se prijavis ranije:)
 
K

Kuroje

Enthusiast
Silver Level
Joined
May 21, 2016
Total posts
37
Chips
0
opet ja... za par dana mi stize kartica pa sad citam na raznim forumima da ne moze uopste da se uplati na skrill ako je gambling acc nego da vecina njih pravi non gambling pa sa skrilla na nett pa teko onda na stars i sad ne znam sta cu :D ili li neki laksi nacin posto vec imam skrill ali je gambling acc??? i jos nesto u vezi freerolla, sta spada pod kvalitetne postove?
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
opet ja... za par dana mi stize kartica pa sad citam na raznim forumima da ne moze uopste da se uplati na skrill ako je gambling acc nego da vecina njih pravi non gambling pa sa skrilla na nett pa teko onda na stars i sad ne znam sta cu :D ili li neki laksi nacin posto vec imam skrill ali je gambling acc??? i jos nesto u vezi freerolla, sta spada pod kvalitetne postove?

Najlaksi nacin je da otvoris Netteler racun .Imas i mogucnost da uzmes njihovu karticu.
Kvalitetni postovi su oni koji imaju veze sa temom na kojoj ostavljas iste.
 
K

Kuroje

Enthusiast
Silver Level
Joined
May 21, 2016
Total posts
37
Chips
0
hvala, na primer sad posto igram dotu duze vreme i otvorim temu dota2 hoce se to racunati posto o doti mogu pisati 24/7 :D
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
hvala, na primer sad posto igram dotu duze vreme i otvorim temu dota2 hoce se to racunati posto o doti mogu pisati 24/7 :D

Naravno:) Tu temu mozes da otvoris u delu player's Lounge.
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Liga pocinje 11.07. zadnji dan za prijavu je 06.07.mislim da je bolje da se prijavis ranije jer je vrlo moguce da nece moci svi da igraju u zavisnosti od toga koliko ce timova biti.
Mislim da se tih 30 dana gledaju do pocetka lige a ne do dana kad si se prijavio.
U svakom slucaju je bolje da se prijavis ranije:)

Hvala na savjetu lulu, prijavio sam se. Neka igre počnu:)
 
Status
Not open for further replies.
Top