Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
P

Prolaznik

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 9, 2007
Total posts
217
Chips
0
Uze mi skrill dvajes' ojra za koriscenje kartice. Uzese pare sad, a stavise datume 07.09,2015. i 01.09,2016.
Braco, jesi ti rek'o da si citao negde kako su ljudima vratili pare? Daj zivota ti, neki link...
 
TheHulk7

TheHulk7

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 19, 2017
Total posts
764
Awards
5
Chips
4
Uze mi Skrill dvajes' ojra za koriscenje kartice. Uzese pare sad, a stavise datume 07.09,2015. i 01.09,2016.
Braco, jesi ti rek'o da si citao negde kako su ljudima vratili pare? Daj zivota ti, neki link...

Da li uopste mozes da koristis karticu ako si iz Srbije? Koliko ja znam ta opcija je jos ranije ukinuta za Srbiju, ja inace njihovu karticu nikad nisam imao nego povlacim na devizni i za sada sve ide super..


Cestitke, super rezultat, postavi sledeci put neki bolji screenshot da fino vidimo :)
 
GRANDPAPA929

GRANDPAPA929

Legend
Silver Level
Joined
Jan 24, 2017
Total posts
2,533
Awards
4
Chips
0
Pa pogledaj samo koliko rusi koriste njihov jezik, cak i na zajednickom forummu.. nisam video da ih sprecavaju cak se i moderatori zezaju s njima kako uce ruski jezik.

Tema s ruskom jeziku zatvorena! Ne ponavljajte naših pogrešaka. Pitanja samo o forumu! Sretno.;):)
 
K

kapobar

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 12, 2015
Total posts
911
Awards
13
Chips
5
Hulk koju banku koristis,meni je Ckb najbolja na 200 uzimaju 2 e + 5,5 skrill.A hipotekarna me zajeba samo tako.
 
TheHulk7

TheHulk7

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 19, 2017
Total posts
764
Awards
5
Chips
4
Koristim NLB, isto je slicna provizija, par eura + 5,50 sto uzme skrill, to mi je povoljnije nego da povlacim na visa karticu jer onda skrill uzima procenat a i duze se ceka. Nisam nikad koristio hipotekarnu pa ne znam ali NLB koristim dugo i nikad nisam imao problema. :)
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Tema s ruskom jeziku zatvorena! Ne ponavljajte naših pogrešaka. Pitanja samo o forumu! Sretno.;):)

Ovde izgleda to nikoga nije briga. Momci, ugasice temu.
 
Last edited:
P

Prolaznik

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 9, 2007
Total posts
217
Chips
0
Tako je Bee.. ova pitanja o karticama mozete postaviti i na engleskom.
Pitanja o karticama treba da se postavljaju ovde, posto se nasa problematika razlikuje od problematike svih drugih. Cak i ovde dolaze ljudi iz 5-6 razlicitih zemalja, sa razlicitim situacijama...

Da li uopste mozes da koristis karticu ako si iz Srbije? Koliko ja znam ta opcija je jos ranije ukinuta za Srbiju, ja inace njihovu karticu nikad nisam imao nego povlacim na devizni i za sada sve ide super.
U tome je poenta. Posto su mi ukinuli novu karticu, treba da mi oproste sta sam duzan za staru. Ali sam im ja pisao pre nego sto sam shvatio zasto mi fali 20 evra (zbog slucajnog poklapanja sume, imao sam u vidu jedan drugi uzrok). Sad se dripci prave blesavi i ne odgovaraju mi. A ja im ne olaksavam pisuci im ponovo, jer mi nije hitno.

Koristim NLB, isto je slicna provizija, par eura + 5,50 sto uzme skrill, to mi je povoljnije nego da povlacim na Visa karticu jer onda skrill uzima procenat a i duze se ceka. Nisam nikad koristio hipotekarnu pa ne znam ali NLB koristim dugo i nikad nisam imao problema. :)
Cekas, cekaj, cekaj...
Kazes da ti NLB i Skrill uzimaju prihvatljive sume. Da li to znaci da posrednicke banke ne uzimaju nista? Jesi li ti iz Srbije ili iz Crne Gore?
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Kao sto Bee vec rece, ova tema iskljucivo treba da sluzi kao pomoc novim korisnicima. sve ostale teme treba diskutovatio na engleskom i u sekcijama namenjenim za to. Tema na ruskom je vec ugasena iz istog razloga
 
K

kapobar

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 12, 2015
Total posts
911
Awards
13
Chips
5
Stvarno glupa pravila,zar nije poenta da se ovdje svima pomaze bilo pocetnicima ili iskusnijima.I njih ce ovo interesovati o karticama ili nesto slicno.Sta sad treba da pitam amera ili rusa u koju banku da otvorim devizni wtf
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Jedini razlog zasto su te teme bile otvorene je da se pomaze novim clanovima dok ne pocnu da komuniciraju na engleskom. Dal ti i ja mislimo da su pravila glupa ili ne nece nista promeniti u sudbini ove teme ako nastavimo da piskaramo o svemu i svacemu ovde. A za karticu ne treba da pitas amera i rusa, otvoris temu tamo na engleskom i pitas koja kartica za Srbiju koja za Crnu Goru ili sva vec i javice se neko ko ima iskustva s tim, kako rade oni koji niad nisu imali temu na svom jeziku??
 
Debi

Debi

Forum Admin
Administrator
Joined
Oct 13, 2006
Total posts
74,731
Awards
20
Chips
1,357
Closed the Russian thread a couple of weeks ago and closing the rest of the foreign language threads today.
 
Status
Not open for further replies.
Top