Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Htio bih samo pitati za freeroll za članove koji imaju 15 postova. Da li se treba još dobiti dodatno odobrenje da bi se učestvovalo na turniru? Unaprijed hvala.
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
ja mislim da ne treba,imas 15+ 24 h pre turnira i mozes da vidis sifru
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Pozdrav svima, ja sam se tek prikljucio "cardshat"-u, pa rekoh da se predstavim ako nista. Igram poker na "PokerStars"-u kad imam vremena (ispiti su na prvom mestu :D )
Prvenstveno sam trazio neke bolje strategije vezane za poker posto redovno na turnirima udjem u krug ljudi koji osvaja nesto, a tu i zavrsim.:mad:
Ali, u medjuvremenu sam video da ima I nekih forica za freeroll turnire ovde, pa rekoh da pogledam sta je to i vidim da ima svacega divnog ovde, samo jedini problem je sto ne kapiram sta se uracunava u postove, da li samo novi "thread"-ovi ili takodje komentari i sve sto ima veze sa postovanjem.. :D :D :D

dobro dosao dusane, zelim ti lepo druzenje ovde,i puno srece za stolovima,vidimo se
 
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
Hej ludje, ova tema je stala mnogo lepa. Na mene mi se vidi da ovde svi jugoslovenski narodi da se uvazavat i pozdravljavat drug drugima.
Nema zavist, nema zloba, nema mrazenje.
Srbi, hrvati, bosanci, slovenci - svi kako sto bilo jedno vreme predi 1991...
Ja kao bugarin mozem samo da vi pozdravim !
I zelim sreca na poker stolovima ! (ej, samo ova sreca da ni je protiv mene LOL...)
 
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,040
Awards
21
BG
Chips
230
Hej ludje, ova tema je stala mnogo lepa. Na mene mi se vidi da ovde svi jugoslovenski narodi da se uvazavat i pozdravljavat drug drugima.
Nema zavist, nema zloba, nema mrazenje.
Srbi, hrvati, bosanci, slovenci - svi kako sto bilo jedno vreme predi 1991...
Ja kao bugarin mozem samo da vi pozdravim !
I zelim sreca na poker stolovima ! (ej, samo ova sreca da ni je protiv mene LOL...)

Ja mislim da zuris sa izvodima Milene. Ovde na Cardchatu - OK, tu su svi prijatni ljudi (verujem), ali kakva je momentalna realnost - to mogu reci samo podanici bivse Jugoslavije. U svakom slucaju, doletila nas je velika nesreca, to su velike rane, ne izlecivaju se tako brzo ...
 
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
Ja mislim da zuris sa izvodima Milene. Ovde na Cardchatu - OK, tu su svi prijatni ljudi (verujem), ali kakva je momentalna realnost - to mogu reci samo podanici bivse Jugoslavije. U svakom slucaju, doletila nas je velika nesreca, to su velike rane, ne izlecivaju se tako brzo ...

Ja nista ne komentiram za ljudima u realnosti Jugoslavije. Samo za ljudima ovde u CardsChat-a.

Ali mislim da nije daleko vreme, kad ludje u Jugoslavije ce gledat u idninu i nema da se mrazat poradi to sto je pominalo.

:beer:
 
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,040
Awards
21
BG
Chips
230
Ja nista ne komentiram za ljudima u realnosti Jugoslavije. Samo za ljudima ovde u CardsChat-a.

Ali mislim da nije daleko vreme, kad ludje u Jugoslavije ce gledat u idninu i nema da se mrazat poradi to sto je pominalo.

:beer:

Slazem se :beer:

A evo bas sam se setio da ti preporucim, ako nisi vec gledao, sjajan film za to vreme -
"Lepa Sela, Lepo Gore" :D
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
milencenov od kojeg si grada,ne znam koliko pratis situaciju ali svugde je isto vrije medju ljudima,tako da nije dobro kako ti se cini,ovde smo svi isti,imamo iste ciljeve da zaradimo neki dolar vise,ali zlo i nacionalizam jos uvek postoji:mad:
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
milencenov od kojeg si grada,ne znam koliko pratis situaciju ali svugde je isto vrije medju ljudima,tako da nije dobro kako ti se cini,ovde smo svi isti,imamo iste ciljeve da zaradimo neki dolar vise,ali zlo i nacionalizam jos uvek postoji:mad:

Da. U pravu si. Ovde se svi trude da budu ljubazni, da budu fini, pristojni, pametni, predusretljivi....u stvarnom životu to nije slučaj. I nikada neće ni biti, jer je sve bila stvar privida i ono što je decenijama tinjalo jednostavno je moralo jednog dana da eskalira. Maske su pale. Naravno, ne možeš sve ljude strpati u istu kesu. Svuda ima divnih, dobrih, dragih ljudi, i onih koji to nisu.....nažalost....
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Ja nista ne komentiram za ljudima u realnosti Jugoslavije. Samo za ljudima ovde u CardsChat-a.

Ali mislim da nije daleko vreme, kad ludje u Jugoslavije ce gledat u idninu i nema da se mrazat poradi to sto je pominalo.

:beer:

Slazem se :beer:

A evo bas sam se setio da ti preporucim, ako nisi vec gledao, sjajan film za to vreme - https://www.youtube.com/watch?v=PQYj1D5phs8
"Lepa Sela, Lepo Gore" :D

Dobro bre bugari ovde li ste dosli da pricate o politici.Ajd sad po tri posta u engleskom delu sa temom strategija,ucim poker i trece po slobodnom izboru;)
 
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
milencenov od kojeg si grada,ne znam koliko pratis situaciju ali svugde je isto vrije medju ljudima,tako da nije dobro kako ti se cini,ovde smo svi isti,imamo iste ciljeve da zaradimo neki dolar vise,ali zlo i nacionalizam jos uvek postoji:mad:

Od Sofija, Bugarija.

Nemam direktno videno to sto se je slucuvalo u Jugoalsvije - se pak, nemam istiot zivot kako sto go imas ti. Imam videno samo malce ili sam slusao to sto izbegalci u Bugarske su pricali.

Pa i nie vo Bugarija nemavme vojna (rat) so turci, kako sto ste imali vo Makedonija so albancite.

Ja imam moi drugari vo Skopje, koi sa vrli nacionalisti, ali kak sto sme drugari, oni ne se zajebavat so mene, pa jas ne se zajebavam so niv po taa tema.

Ono je jasno - kaj nas ima lugje koi veruvat da je sve od Crno more do Ohridsko ezero del od Bugarija.

Kaj vas ima lugje koi veruvat sto sve od Ohridsko ezero do Crno more je bilo i treba da bide Makedonija.

Jas so takvi istoricarski, politicarski i nacionalisticki zafrkavanija ne se zanimavam.

K*r me boli dali sum pra-pra-pra-vnuk na Aleksandar Makedonski ili na Spartak ili na Atila ili na Han Asparuh...
Bitno je da se borime da imame podobar i sreken zivot, pa ako moze i da bideme prijateli so lugjeto - uste podobre.

Izvolete da sam pisao malce po makedonski, ali isto nesto po srpski neznam dali mozem da go napisem taka.
 
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,040
Awards
21
BG
Chips
230
Dobro bre bugari ovde li ste dosli da pricate o politici.Ajd sad po tri posta u engleskom delu sa temom strategija,ucim poker i trece po slobodnom izboru;)

E to je stvarno challenge :smile: , potrudicu se!

Ima nemalo Srba ovde u Bugarskoj, ja sam odavno tu (1984 g). Ali moram priznati, kolega "milencenov" me fascinira prijatno, uprkos Balkanskog mantaliteta, nacionalizma itd. Posto stvarno tu, na Cardsschatu sve izgleda ruzicasto, i to je put nadalje - ali ipak - nismo jos dorasli za jedinstvo... na Balkanu...
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Pozdrav svima. Igrao sam jučer freeroll i naravno river me baš i neće:). Povećam na trostruki veliki blind i tip odigra all in. Naravno pratio sam ga sa QQ, a on 44. Njegove šanse prije rivera 4%. I "naravno" pik 4 na riveru:-(. Bolje se roditi bez ... nego bez sreće:)
 
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,040
Awards
21
BG
Chips
230
Od Sofija, Bugarija.

Nemam direktno videno to sto se je slucuvalo u Jugoalsvije - se pak, nemam istiot zivot kako sto go imas ti. Imam videno samo malce ili sam slusao to sto izbegalci u Bugarske su pricali.

Pa i nie vo Bugarija nemavme vojna (rat) so turci, kako sto ste imali vo Makedonija so albancite.

Ja imam moi drugari vo Skopje, koi sa vrli nacionalisti, ali kak sto sme drugari, oni ne se zajebavat so mene, pa jas ne se zajebavam so niv po taa tema.

Ono je jasno - kaj nas ima lugje koi veruvat da je sve od Crno more do Ohridsko ezero del od Bugarija.

Kaj vas ima lugje koi veruvat sto sve od Ohridsko ezero do Crno more je bilo i treba da bide Makedonija.

Jas so takvi istoricarski, politicarski i nacionalisticki zafrkavanija ne se zanimavam.

K*r me boli dali sum pra-pra-pra-vnuk na Aleksandar Makedonski ili na Spartak ili na Atila ili na Han Asparuh...
Bitno je da se borime da imame podobar i sreken zivot, pa ako moze i da bideme prijateli so lugjeto - uste podobre.

Izvolete da sam pisao malce po makedonski, ali isto nesto po srpski neznam dali mozem da go napisem taka.

+1000 :)
 
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
Dobro bre bugari ovde li ste dosli da pricate o politici.Ajd sad po tri posta u engleskom delu sa temom strategija,ucim poker i trece po slobodnom izboru;)

Dobro bre Lulu, ali da se prica za to da smo ljubazni, bolji, da se uvazavame i da ne postoi omraza medju nas je coveska tema, a nije prosto politika.

Mislim da je forum CardsChat-a lepi primer da ljudi mogat biti dobri i "nezlobni" jedan sprema druga.

:beer:
 
dgospa

dgospa

Legend
Silver Level
Joined
Jan 18, 2016
Total posts
1,363
Chips
0
Ja sam jednom isplatio cca 300,00 dolara i bio sam jako sretan jer sam do glavnog turnira došao putem freerolla:) Budi uporan i možda dođe veća zarada:D

Nadam se da mozda ocu jednog dana milionce uzeti :D :smile:
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
ucimo i poker da igramo lulu :) proslog utorka sam bio 13 a juce 7 tako da i ucimo i pricamo:) znas onaj film secas li se doli bel ( svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem,svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem):)
 
D

dragan malovic

Rising Star
Bronze Level
Joined
Jan 18, 2016
Total posts
7
Chips
0
Pozdrav !!! Nov sam na forumu,pa rekao da se javim srpskoj sobi.Dugo godina igram poker ,mogu za sebe da kazem da sam solidan igrac,narocito na live igri ,ali obzirom da vec 7 meseci igram i online ,hvatam stos i cake ovde. Zanima me kako se otvara nova tema na forumu? Da li biste mi preporuccili neki preporucili neki od pomocnih prrograma za onlajn igru i po mogustvu da bude besplatan barem odredjen vremenski period ,dok ne skupim pare. Zelim Vam svima puno srece pre svega,jer na Titaniku su imali i para i zdravlja pa sta im se desilo :D :D :D
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Nadam se da mozda ocu jednog dana milionce uzeti :D :smile:

Meni bi bila dovoljna i koja nula manje na kraju iznosa:D . Ali svakako lijepo je nadati se da ćemo ostvariti neki veći iznos, dobra je to motivacija:)
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Pozdrav svima. Jučer sam bio 29-ti na freeroll-u, opet nesretni river:). Nije izdržao moj par 44, protivnik je imao boju:-(. A sada smo što nije počela nogometna utakmica. Ajmo Hrvatskaaaaa!!!!:):):)
 
bracadelija

bracadelija

Legend
Silver Level
Joined
Sep 6, 2014
Total posts
1,892
Awards
4
Chips
0
Pozdrav !!! Nov sam na forumu,pa rekao da se javim srpskoj sobi.Dugo godina igram poker ,mogu za sebe da kazem da sam solidan igrac,narocito na live igri ,ali obzirom da vec 7 meseci igram i online ,hvatam stos i cake ovde. Zanima me kako se otvara nova tema na forumu? Da li biste mi preporuccili neki preporucili neki od pomocnih prrograma za onlajn igru i po mogustvu da bude besplatan barem odredjen vremenski period ,dok ne skupim pare. Zelim Vam svima puno srece pre svega,jer na Titaniku su imali i para i zdravlja pa sta im se desilo :D :D :D

Pozdrav Dragane, zavisno od oblasti gde bi hteo otvoriti novu temu ,videces obicno pri dnu braon ikonicu pise New theard kliknes tu i sve ce ti biti jasno za novu temu. Sto se tice tvog drugog pitanja to mi nije bas najjasnije kaku preporuku trazis?
 
dgospa

dgospa

Legend
Silver Level
Joined
Jan 18, 2016
Total posts
1,363
Chips
0
Meni bi bila dovoljna i koja nula manje na kraju iznosa:D . Ali svakako lijepo je nadati se da ćemo ostvariti neki veći iznos, dobra je to motivacija:)

Samo treba biti strpljiv i pametan i polako docekati svoju sansu. I naravno nikad ne prestati verovati! :)
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Pozdrav svima i vidimo se večeras na Decathlonu:). Moja omiljena verzija PLO:)
 
Status
Not open for further replies.
Top