Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
D

Dragic004

Enthusiast
Silver Level
Joined
Aug 4, 2015
Total posts
40
Chips
0
Je l mozete da mi objasnite malo preciznije u vezi decathlon promocije? Treba da se igra redovno svaki turnir i na kraju se sumiraju rezultati?
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Pozdrav za drugi dva clana ot Srpske teme s koji smo bili troica na finalnom stolom u PS freeroll-a.
Treti CC turnir i vece na finalni stol - sreca li je, majstor li sam stao...

:beer:

Pozdrav Milence, igrali smo odlično. Gago je malo žurio zbog cure ali dobri smooooooooooo :D
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Pozdrav svima. Ja sam iz Hrvatske i volim igrati poker. Drago mi je što sam član ovako velike zajednice poker igrača. Sretno svima.

Pozdrav.dobro dosao na CardsChat:)

Je l mozete da mi objasnite malo preciznije u vezi decathlon promocije? Treba da se igra redovno svaki turnir i na kraju se sumiraju rezultati?

Upravo takoNnagrade se dodeljuju na kraju i bazirane su na sve ukupnom ucinku.Srecno!
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Dobro jutro svima. Prijavio sam se na decathlon promociju, nadam se da ću biti uvršten na listu igrača. Hvala lulu pk na lijepim željama. Sviđa mi se sadržaj koji se može pročitati na CardsChatu, stvarno se puno toga može saznati.
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Dobro jutro svima. Prijavio sam se na decathlon promociju, nadam se da ću biti uvršten na listu igrača. Hvala lulu pk na lijepim željama. Sviđa mi se sadržaj koji se može pročitati na CardsChatu, stvarno se puno toga može saznati.

Ne zaboravi da se prijavis u PS home game:
number: 2054141
Invitation Code: cardschat8.

Prvi turnir se igra veceras od 21.00.Srecno!
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Ne zaboravi da se prijavis u PS home game:
number: 2054141
Invitation Code: cardschat8.

Prvi turnir se igra veceras od 21.00.Srecno!

Hvala na podacima lulu. Molim te samo malo detaljnije, kada se prijavim na pokerstars gdje točno moram ići. Unaprijed hvala.
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Hvala na podacima lulu. Molim te samo malo detaljnije, kada se prijavim na PokerStars gdje točno moram ići. Unaprijed hvala.
Evo primera https://youtu.be/qBZdnq8jlWU

ID: 2054141
Invitation Code: cardschat8
Vise o dekatlon seriji imas ovde https://www.cardschat.com/forum/car...-39/cardschat-decathlon-series-2016-a-292183/
attachment.php




Pozdrav i dobro dosao
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Ljudi zna li neko sta bi sa slikama na PS,cekam 2 dana da mi odobre
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Prijavio sam se na PokerStarsu, ali pretpostavljam da se moje članstvo treba odobriti jer ne vidim navedeni turnir. Pozdrav.
 
A

Audi5797

Rising Star
Bronze Level
Joined
Feb 22, 2016
Total posts
6
Chips
0
Superr

Odlično, hvala za temu ! :)
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Prijavio sam se na PokerStarsu, ali pretpostavljam da se moje članstvo treba odobriti jer ne vidim navedeni turnir. Pozdrav.

BOGMARS1 tvoje clanstvo je odobreno i to par sati pre pocetka turnira.Da bi se registrovao na Decathlon turnire potrebno je da udjes u home gamu!To je jedini nacin da vidis programirane turnire.
 
G

groundeu

Rising Star
Bronze Level
Joined
Nov 30, 2015
Total posts
6
Chips
0
Zasto toliko ljudi vara-blefira na freerollu? Juce igram PSO i lik ide all in sa 2-3 u cemu je tu logika?

Dobro jutro svima. Prijavio sam se na decathlon promociju, nadam se da ću biti uvršten na listu igrača. Hvala lulu pk na lijepim željama. Sviđa mi se sadržaj koji se može pročitati na CardsChatu, stvarno se puno toga može saznati.

Kako da se prijavim na tu Decathlon promociju?
 
Last edited by a moderator:
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
E, bas u ljubime igre Razz i Stud H/L sam bio potpolno unisten.
Na posledne karte u Razz ja imam 8 low, oponent ne moze da ima bolje ot 9 low. Buuuum - A za nego i pravi 8 low sa bolji kicker...
U Stud H/L na posledne karte imam top 2 pair za high pot i 7 low za low pot.
U ednom oponenta ide 5 za 6 low, a u drugom ide 9 za 999... (tri posledni karti su bile 999)...
E, je*em ti i sreca... ali da gledamo pozitivno u idnina...
 
D

Dragic004

Enthusiast
Silver Level
Joined
Aug 4, 2015
Total posts
40
Chips
0
Kada je zvanicno poceo Decathlon turnir? Je li sinoc bio prvi ili je poceo ranije?
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
BOGMARS1 tvoje clanstvo je odobreno i to par sati pre pocetka turnira.Da bi se registrovao na Decathlon turnire potrebno je da udjes u home gamu!To je jedini nacin da vidis programirane turnire.

Pozdrav lulu. Ja sam tek u 23.05 putem maila dobio obavijest da je prihvaćeno moje članstvo tako da nisam mogao prisustvovati turniru. Ali nema veze bit će prilike:) Da li je netko od naših bio pri vrhu?
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Pozdrav lulu. Ja sam tek u 23.05 putem maila dobio obavijest da je prihvaćeno moje članstvo tako da nisam mogao prisustvovati turniru. Ali nema veze bit će prilike:) Da li je netko od naših bio pri vrhu?

Hvala na pitanju,ja sam zavrsila na cetvrtom mestu:D A moglo je bolje nego malo srece zahvalilo pri kraju...I tako:)
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Hvala na pitanju,ja sam zavrsila na cetvrtom mestu:D A moglo je bolje nego malo srece zahvalilo pri kraju...I tako:)

Sve čestitke lulu, svaka čast. Jedva čekam slijedeći turnir da ukrstim karte s drugima:)
 
bracadelija

bracadelija

Legend
Silver Level
Joined
Sep 6, 2014
Total posts
1,892
Awards
4
Chips
0
Pozdrav ljudi.E stvarno sta je sa slicicom na starsu evo danima mi ne odobravaju sliku ustvari danima nikakvog obavestenja?
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Slidža na PStarsima

Ja mogu da kazem da sam poslao zahtev tj. da sam zakacio sliku (lav kao sto je ovde :D a koji sam inace i pre koristio)
Lionking
pri cemu je receno da ce odgovor biti uskoro (?). Za sada sam na turnirima i dalje bez slike nego nesto interesantno sam primetio. Naime, sinoc 07.06. dok sam igrao neki twitch turnir u home game-u preko poker skole u stream-u sam video da imam sliku (lava) dok je ja u lobiju igre - na stolu nisam video. I bas sam pitao ''trenera'' sta je u pitanju i sl. ali ni on mi nije dao odgovor da zna vec predlozio da saljem zahtev PS support-u da mi odgovore, nego posto sigurno ima mali milion takvih zahteva jbg nisam slao zahtev - valjda ce da rese uskoro.Pri tome je neki lik rekao da su kao oni (mozda) upoznati sa tim pa resavaju.
Aj pa tako :) ;)
 
theRaven68

theRaven68

Legend
Bronze Level
Joined
Nov 16, 2013
Total posts
2,336
Awards
2
Chips
1
Dakle, ovi likovi na PS su postali neverovatni, kao i drugima su mi obrisali sliku, i u ponedeljak sam postavio novu, i tada je pisalo "čeka na odobrenje", sad sam se ulogovao i nema ni slike ni čekanja za odobrenje slike, kao da ništa nisam ni radio
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
Pozdrav drustvo samo da se pohvalim :confused: zadnja 3 turnira na PS ispadam u prvom krugu :) ne znam dali je to neki rekord ili ne znam sta ali stvarno majke mi kazem sebi sada kad pocne turnir cekaj dobru kartu nemoj da se zaleces kad ono prvo delenje A K ,na drugom K K,na trecem Q Q,ma nije normalno hahah ne mogu da igram ni jedan minut,ne zalim se samo da vidim dali sam rekorder ima li neko bolji od mene :smile:,inace igram na PS redovno i najvise mi se dopadau oni nokaut turniri njih redovno cepam i dobro mi ide,ostalo nista mi ne ide od ruke.Pozdrav svima
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Pozdrav drustvo samo da se pohvalim :confused: zadnja 3 turnira na PS ispadam u prvom krugu :) ne znam dali je to neki rekord ili ne znam sta ali stvarno majke mi kazem sebi sada kad pocne turnir cekaj dobru kartu nemoj da se zaleces kad ono prvo delenje A K ,na drugom K K,na trecem Q Q,ma nije normalno hahah ne mogu da igram ni jedan minut,ne zalim se samo da vidim dali sam rekorder ima li neko bolji od mene :smile:,inace igram na PS redovno i najvise mi se dopadau oni nokaut turniri njih redovno cepam i dobro mi ide,ostalo nista mi ne ide od ruke.Pozdrav svima

Kako se kaže tko čeka taj i dočeka(ali se i načeka:) ). Ja sam jednom na Pokerstarsu imao dvije ruke za redom A A. I naravno drugu ruku neki tip ide odmah all in i "normalno" on me pobijedi sa 2 2 jer je dobio set na riveru. Svaka čast kakve si karte dobio samo neka dolaze:)
 
dgospa

dgospa

Legend
Silver Level
Joined
Jan 18, 2016
Total posts
1,363
Chips
0
Jel neko od vas napravio neku ozbiljnu lovu na pokeru? Ja se nesto cimam al sve neka sica jedva za isplatu..Igam sve al u zadnje vreme mi se ne da. Razmisljam da batalim ovo...
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Jel neko od vas napravio neku ozbiljnu lovu na pokeru? Ja se nesto cimam al sve neka sica jedva za isplatu..Igam sve al u zadnje vreme mi se ne da. Razmisljam da batalim ovo...

Neko jeste .
 
Status
Not open for further replies.
Top