Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Koju karticu? skrill ili intesa/rajfajzen???
 
Aalexandar

Aalexandar

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 12, 2016
Total posts
124
Awards
1
Chips
10
Intesa/rajfajzen. Da bi uplatio nesto na Skrill account moras prvo da ubacis neku vrstu uplate, bilo to neka kartica, racun u banci, stagod. E, ako biras da uplacujes na Skrill preko kartice on ti trazi verifikaciju te kartice.
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
I sad ako izaberes gambling intesa neda da uplatis na nju a ako izaberes non gambling onda ne mozes sa skrila da uplatis na sajtove a???

Jebote sta sve vise nece da smisle, da popizdis...
 
Aalexandar

Aalexandar

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 12, 2016
Total posts
124
Awards
1
Chips
10
E bukvalno to je situacija hahaha
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Cekaj, ne razumem... Mislim da mene nista nisu pitali kad sam pravio skrill dal ocu gambling ili non gambling ili sta vec, do duse jos nisam nikad uplacivao na njega paree, nije da ne moram nego em nemam odakle em nemam kako :p

A i da imam, odakle mi ???!!!!!

P.S. Ima ta opcija, Ivan se upoznao sa njom :p
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Proviziju imas svuda. Sa neteller-a nemaš proviziju kada prebacuješ na PS i FT i obrnuto. Na skrill ne možeš jer si ga verovatno registrovao za on line gambling. E sad, ajmo neko od momaka neka se javi i objasni kako Aleksandar to da uradi, jer ja više ne uplaćujem. Samo podižem :D

mogla bi onda da castis koju ulaznicu za neki turnir kad je vec takva situacija u drzavi :D :D :D
 
bracadelija

bracadelija

Legend
Silver Level
Joined
Sep 6, 2014
Total posts
1,892
Awards
4
Chips
0
Ja uplatio par puta u zivotu i to preko bee :D ,tako da nemam pojma.
 
dobatibata

dobatibata

Rock Star
Silver Level
Joined
Jan 20, 2014
Total posts
427
Chips
0
Realno Bibo mozes da pocnes za nas klince da se ne smaramo sa bankama i karticama, da ti u posti uplatimo pare u dinarimo na ziro, a ti nama na ps sa svog velikog amounta prebacis koliko smo ti uplatili, plus provizija prilikom dizanja :D :D :D
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Realno Bibo mozes da pocnes za nas klince da se ne smaramo sa bankama i karticama, da ti u posti uplatimo pare u dinarimo na ziro, a ti nama na ps sa svog velikog amounta prebacis koliko smo ti uplatili, plus provizija prilikom dizanja :D :D :D

Ipak se vi smarajte sa bankama i karticama :p
 
akran75

akran75

Legend
Bronze Level
Joined
Sep 21, 2013
Total posts
1,867
Awards
15
Chips
48
dakle..ja sam otvorio racun sa visa karticom iskljucivo za internet placanje.mjesecno me izadje nesto oko1,5 euro.na tom racunu nema nikad para,jedino ako ja nesto podizem sa int.(pokera)pa tad bude,ali odmah te pare podizem(ne vjerujem bas previse tim racunima sto su povezani na int.)
sa tom istom karticom mogu poslovat direktno sa skrilom,i gotovo sa svim poker kucama dakle bez skrila.
visu sam napravio u rajfajzenu.
i ljubac za beee
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
dakle..ja sam otvorio racun sa visa karticom iskljucivo za internet placanje.mjesecno me izadje nesto oko1,5 euro.na tom racunu nema nikad para,jedino ako ja nesto podizem sa int.(pokera)pa tad bude,ali odmah te pare podizem(ne vjerujem bas previse tim racunima sto su povezani na int.)
sa tom istom karticom mogu poslovat direktno sa skrilom,i gotovo sa svim poker kucama dakle bez skrila.
visu sam napravio u rajfajzenu.
i ljubac za beee

Milf moj najdraži :love:

Imam i ja visa internet karticu (Komercijalna banka), isti princip, koliko ubaciš na nju toliko mogu da ti uzmu. Sa nje je pre moglo direktno na poker sajtove ali više ne može. Znači ili neteller ili skrill pa odatle dalje. A ne može ni sa drugih banaka direktno na poker sobe. Srbija je to :D


ljubim....
 
mar_dragan

mar_dragan

Legend
Silver Level
Joined
Jun 1, 2015
Total posts
1,032
Chips
0
Milf moj najdraži :love:

Imam i ja visa internet karticu (Komercijalna banka), isti princip, koliko ubaciš na nju toliko mogu da ti uzmu. Sa nje je pre moglo direktno na poker sajtove ali više ne može. Znači ili neteller ili skrill pa odatle dalje. A ne može ni sa drugih banaka direktno na poker sobe. Srbija je to :D


ljubim....

Msm da moze preko intesine kartice jos direktno,moglo je i preko raifasen ali su ukinuli pre godinu ili 2,ostale banke nmg. :)
 
tarayzer84

tarayzer84

Rising Star
Silver Level
Joined
Mar 4, 2016
Total posts
21
Chips
0
Da li mogu igrati danas u osam na starsu,posto imam petnaestak postova only!?
 
Aalexandar

Aalexandar

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 12, 2016
Total posts
124
Awards
1
Chips
10
Msm da moze preko intesine kartice jos direktno,moglo je i preko raifasen ali su ukinuli pre godinu ili 2,ostale banke nmg. :)

U Intesi od skoro ne moze da se uplacuje direktno na poker sobe, doziveh neprijatnost i naucio hahah Inace moje pitanje je sad, posto razlog zasto ne moze direktno da se uplacuje je nas dragi Zakon o igrama na srecu, da li to znaci da ne moze ni direktno da se isplacuje na devizni racun sa starsa? Da li neko koristi tu opciju pa moze da potvrdi da radi?

Inace ubijam se u kakvu sam se dilemu uhvatio, hocu da uplatim neke pare preko entropay-a da mi ne propadne 1st deposit bonus koji mi propada ako prvo cash out-ujem pare bez da depositujem, ali me jebe sto posle cu moci samo da izvlacim pare preko entropay-a, a nerviraju me njihove sulude takse hahaha
 
mar_dragan

mar_dragan

Legend
Silver Level
Joined
Jun 1, 2015
Total posts
1,032
Chips
0
U Intesi od skoro ne moze da se uplacuje direktno na poker sobe, doziveh neprijatnost i naucio hahah Inace moje pitanje je sad, posto razlog zasto ne moze direktno da se uplacuje je nas dragi Zakon o igrama na srecu, da li to znaci da ne moze ni direktno da se isplacuje na devizni racun sa starsa? Da li neko koristi tu opciju pa moze da potvrdi da radi?

Inace ubijam se u kakvu sam se dilemu uhvatio, hocu da uplatim neke pare preko entropay-a da mi ne propadne 1st deposit bonus koji mi propada ako prvo cash out-ujem pare bez da depositujem, ali me jebe sto posle cu moci samo da izvlacim pare preko entropay-a, a nerviraju me njihove sulude takse hahaha

Znam da je letos moglo :)
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Pozdrav,danas su me primili u klub,pa me zanima gde da vidim sifru za vecerasnji turnir? ? ?
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
ovde komso
 

Attachments

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    191.9 KB · Views: 64
Stevan

Stevan

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 16, 2016
Total posts
592
Chips
0
E ljudi stigla mi je skrillova kartica, sad me zanima ako ima neko ko je koristi, na kojim sve bankomatima mogu da podignem novac?
 
Status
Not open for further replies.
Top