Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
pozz svima evo citam neke stvari ko sta pise,predlaze i hteo sam da pitam gde bih mogao da pocnem da igram koji turniri su pogodni za mene ali vas molim nemojte kracenicama da mi pisete ne razumem bas sve posto sam novi ovde pa ako moze dajte mi neki predlog punim nazivom turnira,poker sajtova i ostale stvari,procitao sam koji su najbolji za freeroll i registrovap sam se na sve poker stars,fultilt,poker mira,netbet,amerika carsd,888,svako ima omiljeni ali gde da posvetim najvise vremena i punu koncentraciju.
Primetio sam da su neki povezani pa ne mozes da otvoris ta dva odjednom pa bi vas zamolio ako neko zna koji su jedno te isto kako bih neke eliminisao da ne gubim vreme i cestitke za neke clanove kao bee gees :) to je lepo cuti odmor na moru haha ja nisam video more nekoliko godina imamo mi ohrid haha tako da gospoda recite mi koji su najbolji za pocetnike ne da ne znam da igram nego pocetnik na free roll
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
drustvo probao sam na poker stars da igram freerol ali mi trazi neki validaciski kod gde da dobijem taj kod i dali uopste ima na poker starsu freeroll turnir a da nemam depozit tamo
 
Stevan

Stevan

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 16, 2016
Total posts
592
Chips
0
drustvo probao sam na poker stars da igram freerol ali mi trazi neki validaciski kod gde da dobijem taj kod i dali uopste ima na poker starsu freeroll turnir a da nemam depozit tamo

Za sada mozes da igras freeroll samo cetvrtkom. Moras da imas vise od 15 postova za neke freerolove a za neke moras da budes u freeroll klubu.
 
theRaven68

theRaven68

Legend
Bronze Level
Joined
Nov 16, 2013
Total posts
2,336
Awards
2
Chips
1
Pozdrav svima. ja sam Zoran, a tek sad sam video da je otvorena ova tema.
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Za sada mozes da igras freeroll samo cetvrtkom. Moras da imas vise od 15 postova za neke freerolove a za neke moras da budes u freeroll klubu.

mislim da moze i utorkom 15+ da igraju,nisam siguran,a i petkom mislim da je otvoren turnir za sve clanove
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
drustvo probao sam na poker stars da igram freerol ali mi trazi neki validaciski kod gde da dobijem taj kod i dali uopste ima na poker starsu freeroll turnir a da nemam depozit tamo

Ako mislis na CardsChat turnire za sad mozes da igras samo cetvrtak i petak, taj validacijski kod je sifra koju dobijas ovde na forumu, ako danas napravis 10 kvalitetnih postova, moci ces i sutrasnji za 15+ da igras.
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
Draza hvala ti na odgovoru ali nisam mislio na takve turnire preko cardschat nego obicne freerollove dali ima na poker starsu evo ja nemam depozit tamo dali ima neke turnire posto vidim da ne mogu da se registrujem na nijedan inace igram preko jackpot freerolls tamo ima sifru javno za svih clanova,i ulazim u grupu za dobitak ali sitno je to nije za pohvalu :) igram i preko gipsy team na neke ruske poker sajtove imaju tamo isto mnogo freeroll turnira,kakvo je vase iskustvo da produzim samo na americke ili na sve gde ima freeroll posto nekad se desi da igram na 3 odjednom :) ne mogu da pratim toliko odjednom, ali dobio sam poruku od cardschat i vidim da Draza imas dobar rejting da si bio na velikim turnirima pa evo da pises sta mislis,malo su mi glupa pitanja i mozda sam dosadan ali hteo bih da imam sto vise informacija i vase mislenje.
pozz svima
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Nemam pojma stvarno, osim ovih na CC nisam igrao turnire ne pamtim od kad... Al procunjacu malo po starsu da vidim sta ima ali odma da ti kazem ako pocne bankrollmob sezona, to vredi igrati i bilo ih je na svaka dva sata...

potrazi bankrollmob a ako nadjem nesto, javim ti...
 
shomy21

shomy21

Rock Star
Silver Level
Joined
Apr 3, 2013
Total posts
403
Chips
0
Ja sam igrao dosta frerollova na raznim sajtovima al ubedljivo su mi najbolji preko Cardschat-a. Imaj u vidu koliko samo ljudi igra ovde turnire sa prsitojnim nagradnim fondom i neke bankrollmob gde ima par hiljada ljud za 25 USD...
U principu najbolji freerollovi su ti samo za nove igrace na nekim sajtovima, al tu treba biti malo domisljat i snalazljiv kako bi to realizovao ;).
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Nemam pojma stvarno, osim ovih na CC nisam igrao turnire ne pamtim od kad... Al procunjacu malo po starsu da vidim sta ima ali odma da ti kazem ako pocne bankrollmob sezona, to vredi igrati i bilo ih je na svaka dva sata...

potrazi bankrollmob a ako nadjem nesto, javim ti...

a kad bi trebali da pocnu bankrollmob,jel imas neku informaciju? ? ?
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Nemam pojma stvarno, jel ima nesto na njihovom sajtu da pise? Na fulltiltu nece biti 100%, za stars ne znam...
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
hvala na odgovoru Draza eto trazim bas ovakve korisne savjete pa ako neko drugi zna nesto vise o ovome neka pise svaki predlog mi ide u prilog
 
akran75

akran75

Legend
Bronze Level
Joined
Sep 21, 2013
Total posts
1,867
Awards
15
Chips
48
ako vec trazis frerolove,onda prvo zaobidji pokerstars,jer je ubjedljivo najgori po tom pitanju.jako malo ih ima,a i to malo sto ima broj igraca je ogroman.
dakle...
na 888poker cesto imas frerolova koje poklanjaju igracima u vidu ulaznica,zatim na unibetu ,pa na red32-betvictor,ili titanpoker-ironpoker,,
uglavnom,gdje god da okrenes bolje ces proci nego na starsu
jos jedaa prijedlog...registruj se na bankrolmob(stranica)oni nude dosta pokera gdje mozes dobiti koju paricu za pocetak ,bez depozita.
i..ovaj na starsu od bankrolmob,sto ti draza spominjao,takodje mozes zaobici,jer taj isti turnir,samo u mnogo boljem svjetlu mozes igrati na partypokeru..
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
hvala ti druze ali izgleda da sam zeznuo stvar ja sam se registrovao na party poker ali ne preko nekog nego sam i sad sve sto si napisao proverio sam i nista ne mogu da igram tamo zato sto mi trazi depozit za svaki turnir tako da ostaje mi da igram na neko drugo mesto ipak hvala ti probacu ovo sto si mi predlozio
 
theRaven68

theRaven68

Legend
Bronze Level
Joined
Nov 16, 2013
Total posts
2,336
Awards
2
Chips
1
a kad bi trebali da pocnu bankrollmob,jel imas neku informaciju? ? ?
ima bankrollmob i na Party Poker, ali nisu pravi freeroll jer je jedan deo samo za one koji su otvorili nalog preko brm a za drugi deo brm objavljuje sifru na svom sajtu
a igrao sam četiri sata na PP onaj jackpot 60k gde je fond 1k za turnir, 3k čipova 10min nivo, i uzeo 2$, i baš sam se smorio
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
ima bankrollmob i na Party Poker, ali nisu pravi freeroll jer je jedan deo samo za one koji su otvorili nalog preko brm a za drugi deo brm objavljuje sifru na svom sajtu
a igrao sam četiri sata na PP onaj jackpot 60k gde je fond 1k za turnir, 3k čipova 10min nivo, i uzeo 2$, i baš sam se smorio

Ma ja sam navikao na poker stars i full tilt,zato pitam ostali sajtevi mi nisu primamljivi za sada,ali videcemo sta nosi dan,a sta nosi noc
 
theRaven68

theRaven68

Legend
Bronze Level
Joined
Nov 16, 2013
Total posts
2,336
Awards
2
Chips
1
Pozdrav za Drazu, vidim da si zamenio sliku Fedora
 
A

aleksohr

Rising Star
Silver Level
Joined
Apr 2, 2015
Total posts
22
Awards
1
Chips
1
Ejj slucajno sam video ovu temu . Pozdrav drustvo ja sam Aleksandar iz Ohrid Makedonija . Samo da vas pitam kako da udzem u freeroll club ?
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Pozdrav za Drazu, vidim da si zamenio sliku Fedora
Pozdrav pozdrav, ma da dosadi vremenom, bice opet za neko vreme i taman si mi i dao ideju sta da uradim, samo da skontam kako to izvesti u photoshopu :D

Ejj slucajno sam video ovu temu . Pozdrav drustvo ja sam Aleksandar iz Ohrid Makedonija . Samo da vas pitam kako da udzem u freeroll club ?

Pozdrav Aleksandre, jednostavno je, preko 50 kvalitetnih postova, bar polovina mora da bude van ove teme, preko 30 dana da si aktivan u smislu od kad si poceo da pises. Kad to ispunis prijavis se u temi za prijavu, to ti mogu ja pomoci ili neko odavde kad dodje do toga i to je otprilike to...
 
ovsleka

ovsleka

Rock Star
Silver Level
Joined
Jan 9, 2016
Total posts
191
Chips
0
Hello. Thank you so much for the membership gift just in time for a birthday.
 
ivkeeeeee

ivkeeeeee

Enthusiast
Silver Level
Joined
Jan 28, 2015
Total posts
48
Chips
0
TITANPOKER

POZDRAV.IMAM JEDNO PITANJE VEZANO ZA TITANPOKER,JEL ON ZABRANJEN ZA SRBIJU?
 
Status
Not open for further replies.
Top