Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Na svim bankomatima bi trebalo da mozes, ja sam dizao do sad samo na erste i komercijalnoj ali treba da moze svuda gde prihvataju mastercard.

placao sam s njom na brdo pos terminala i svuda prolazi sa 0% provizije i kurs evra je skoro ko u menjacnicama
 
Stevan

Stevan

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 16, 2016
Total posts
592
Chips
0
Na svim bankomatima bi trebalo da mozes, ja sam dizao do sad samo na erste i komercijalnoj ali treba da moze svuda gde prihvataju mastercard.

placao sam s njom na brdo pos terminala i svuda prolazi sa 0% provizije i kurs evra je skoro ko u menjacnicama

E pa super, hvala ti. Sad jos samo PIN da mi stigne.
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Na svim bankomatima bi trebalo da mozes, ja sam dizao do sad samo na erste i komercijalnoj ali treba da moze svuda gde prihvataju mastercard.

placao sam s njom na brdo pos terminala i svuda prolazi sa 0% provizije i kurs evra je skoro ko u menjacnicama

sledeci korak mi je ta skril kartica,kako do nje? ? ? za detaljnije obasnjenje cemo uz rakiju :D :D :D
 
P

PokahAA

Rock Star
Silver Level
Joined
Jan 6, 2014
Total posts
360
Chips
0
Честитки Дража и до мене.
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Hvala svima
:beer:
:cheers:
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
pozdrav svim clanovima ovog foruma
moje ime je Vlatko imam 41 god i zivim u Makedoniju tacnije Skopje
nisam primetio da ima vakvo nesto ovde na forumu bar da se razumemo kolko tolko a ne da prepisujem reci od nekih postova na engleskom pa pisem nesto:)
to je kad nisam pisao u skoli pa sad ne znam jednu recenicu da sklopim :) nadam se da je ova stranica aktivna pa da pitam nesto ako mi nije jasno
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
pozdrav svim clanovima ovog foruma
moje ime je Vlatko imam 41 god i zivim u Makedoniju tacnije Skopje
nisam primetio da ima vakvo nesto ovde na forumu bar da se razumemo kolko tolko a ne da prepisujem reci od nekih postova na engleskom pa pisem nesto:)
to je kad nisam pisao u skoli pa sad ne znam jednu recenicu da sklopim :) nadam se da je ova stranica aktivna pa da pitam nesto ako mi nije jasno

Pozdrav! Pitaj slobodni, uvek je tu neko da odgovori i pomogne. A i engleski ce uskoro biti bolji :)
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
haaha nema sanse da engleski bude bolji moram da sklapam rec po rec na papir pa tek onda da pisem sto treba :) nema veze snalazimo se mi balkanci nego hteo sam da pitam kako da pocnem ako moze neki savet da znam sta da radim dalje znate kako je svaki pocetak je tezak inace da vam kazem igrao sam poker aparate mnogo para sam iskockao paa onda kredit pa jos jedan i zaglibao sam ko niko pa sam onda uzeo jos veci kredit da otplatim stare dugove i sa parama sto mi je ostalo prebacio sam se na kladionicu tamo sam imao srecu nekoliko godina imao sam dosta para ali kao da me neko urocio zadnjih par godina sve samo u bulu nikako ne mogu da sklopim dobar tiket pa sam polako batalio i to i sad igram samo freeroll posto nemam para za depozit kakvo je vase iskustvo oko toga moze li se zaraditi neki dinar bar za reziske troskove posto imam 150 eura rata za kredit 10 000 eura imam za vracanje svaki savet je zlata vredan :)
 
Aalexandar

Aalexandar

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 12, 2016
Total posts
124
Awards
1
Chips
10
Ako si umesan uvek moze da se zaradi. Elem, savetujem ti igranje freerollova na vise poker soba ako si ozbiljan. Samo to u pocetku cisto da vidis kakva ti je igra, koje greske u igri imas da ispravis. Jer uleteti pravo sa depozitom nije bas pametno koliko god covek mislio da je dobar. Neke od boljih za freerollove su, koliko ja imam iskustva, pokerstars i 888. Full Tilt je tu negde, ali za dosta njihovih freerollova je potrebno da si vec igrao u prave pare kod njih ili zaradio XY broj full tilt poena, mada imaju relativno cesto u danu te freerollove za tikete koji ti daju ucesce na njihovom nedeljnom freerollu koji je ako doguras daleko okej isplata.

Kad pocnes da uzimas neku sicu na tim freerollovima predlazem Sit and Go turnire na jednom stolu, max 9 igraca jer u MTT turnirima je zajebano, mada ako mozes da se izboris sa jos XXXX brojem ljudi i imas dosta srece da te ne usere neki donk sa 72o onda sto da ne.

Obavezno takodje, ako ti nesto nije jasno oko igre, zasto kako, slobodno pitaj ovde na forumu, uvek ce neko biti kadar da pripomogne.

Sve najbolje.
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
pa imam mnooogo pitanja zato me interesuje vase iskustvo kako je bilo kad ste poceli zasto evo na primer igram jedno mesec dana i u prvim nekoliko turnira osvojio sam neku sicu 0.45 eura tako nesto ali kako odmice vreme primetio sam da me stvarno nece karta i to me jako nervira kao pre neki minut igrao sam imam 2 keca a jedan sa 2 devetke i gubim i to mi se mnogo cesto desava isto je i sa par kraljeva zasto je to tako na mnogo jak par ja padam ne mogu da verujem kao da je sve namesteno tako mi izgleda sada ne znam kao da kao novi igrac mi ne daju da pobedim mozda je cudno ali eto imam vrlo cesto ovakve situacije i malo mi je cudno da uvek gubim
 
mar_dragan

mar_dragan

Legend
Silver Level
Joined
Jun 1, 2015
Total posts
1,032
Chips
0
pa imam mnooogo pitanja zato me interesuje vase iskustvo kako je bilo kad ste poceli zasto evo na primer igram jedno mesec dana i u prvim nekoliko turnira osvojio sam neku sicu 0.45 eura tako nesto ali kako odmice vreme primetio sam da me stvarno nece karta i to me jako nervira kao pre neki minut igrao sam imam 2 keca a jedan sa 2 devetke i gubim i to mi se mnogo cesto desava isto je i sa par kraljeva zasto je to tako na mnogo jak par ja padam ne mogu da verujem kao da je sve namesteno tako mi izgleda sada ne znam kao da kao novi igrac mi ne daju da pobedim mozda je cudno ali eto imam vrlo cesto ovakve situacije i malo mi je cudno da uvek gubim

Pozz druze i dobrodosao :)
Koliko citam ovo sto si napisao ti si u velikim problemima,zasto i dalje forsiras igre na srecu kada vidis da ti to ne ide od ruke?
Tesko je osvajati freroll turnire tu nema pravila,na sve i svasta se pobedjuje,na pitanje da li mozes da placas rentu tesko da ces moci od frerollova.
Igra je drugacija kada igras protiv drugog igraca,dva keca nisu nepobedivi tako da i to treba da uzmes u obzir.
Nemoj da se ljutis druze ali moj savet ti je da ostavis kocku,nadji posao,probaj nekako da se izvuces,ovo nije put za to.
 
bracadelija

bracadelija

Legend
Silver Level
Joined
Sep 6, 2014
Total posts
1,892
Awards
4
Chips
0
Drazo i Alatnicar hvala sto me braniste danas. :D
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Nema na cemu Braco :D
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
druze ALATNICAR nije da ne radim ja vec 20 godina sam u radnom odnosu bio sam u armiji kao civilno lice sada sam u policiji isto kao civil ali u pravu si za kocku mozda je najbolje da batalim sve ali igram komar jos od bivse nam YUG i sta ces kad ti je u krvi:) od 14 sam poceo :eek: i ne znam kad cu prestati ali stvarno nije normalno ovo sta mi dogadja evo pre pola sata igram na 888 one free tikete i evo kunem se u sve najmilije ja imam ful kraljeva i dama a on sa 2 desetke i dobija poker, pa nemoj me jebati zato sam i pitao pre nekoliko sati kakva su vasa iskustva dali se vama desavalo nesto slicno ovo kod mene je redovno
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
druze ALATNICAR nije da ne radim ja vec 20 godina sam u radnom odnosu bio sam u armiji kao civilno lice sada sam u policiji isto kao civil ali u pravu si za kocku mozda je najbolje da batalim sve ali igram komar jos od bivse nam YUG i sta ces kad ti je u krvi:) od 14 sam poceo :eek: i ne znam kad cu prestati ali stvarno nije normalno ovo sta mi dogadja evo pre pola sata igram na 888 one free tikete i evo kunem se u sve najmilije ja imam ful kraljeva i dama a on sa 2 desetke i dobija poker, pa nemoj me jebati zato sam i pitao pre nekoliko sati kakva su vasa iskustva dali se vama desavalo nesto slicno ovo kod mene je redovno

Svima se dešava...mi smo se već navikli, malo vremena da prođe pa ćeš i ti da se navikneš :D
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Pozz druze i dobrodosao :)
Koliko citam ovo sto si napisao ti si u velikim problemima,zasto i dalje forsiras igre na srecu kada vidis da ti to ne ide od ruke?
Tesko je osvajati freroll turnire tu nema pravila,na sve i svasta se pobedjuje,na pitanje da li mozes da placas rentu tesko da ces moci od frerollova.
Igra je drugacija kada igras protiv drugog igraca,dva keca nisu nepobedivi tako da i to treba da uzmes u obzir.
Nemoj da se ljutis druze ali moj savet ti je da ostavis kocku,nadji posao,probaj nekako da se izvuces,ovo nije put za to.

Druže alatničaru Marko, svaka ti na mjestu ka u Njegoša :D

Ali....ja sam od ovoga prošlu godinu bila sa ćerkom u Grčkoj....znači...sve je moguće..... :dontknow:


:willy: :willy:
 
mar_dragan

mar_dragan

Legend
Silver Level
Joined
Jun 1, 2015
Total posts
1,032
Chips
0
druze ALATNICAR nije da ne radim ja vec 20 godina sam u radnom odnosu bio sam u armiji kao civilno lice sada sam u policiji isto kao civil ali u pravu si za kocku mozda je najbolje da batalim sve ali igram komar jos od bivse nam YUG i sta ces kad ti je u krvi:) od 14 sam poceo :eek: i ne znam kad cu prestati ali stvarno nije normalno ovo sta mi dogadja evo pre pola sata igram na 888 one free tikete i evo kunem se u sve najmilije ja imam ful kraljeva i dama a on sa 2 desetke i dobija poker, pa nemoj me jebati zato sam i pitao pre nekoliko sati kakva su vasa iskustva dali se vama desavalo nesto slicno ovo kod mene je redovno

Izvini sto sam to napisao,ali mi je to bilo na umu,nisam partibrejker jednostavno sam bio iskren.
Desava sa nama svima to sa kartama,velika je razlika kad ti covek deli karte i kad to radi kompijuter,moras biti spreman na sve.
Moj savet ti je da cackas po forumu,otvaraj teme citaj,komentarisi na taj nacin stices pravo da igras na sto vise turnira.

PS: Druze moj Biljana,zelim ti da ove godine uzmes sto vise para na turnirima pa da i mene vodis na more :D :D :D :dancing2:
 
Last edited:
mar_dragan

mar_dragan

Legend
Silver Level
Joined
Jun 1, 2015
Total posts
1,032
Chips
0
Drazo i Alatnicar hvala sto me braniste danas. :D

Jednostavno njemu je bilo krivo sto si ga odneo sa tim kartama,nije njegov problem tvoje karte to je tvoj stil igre i gotovo to se njega ne tice.
Samo napred braco ne daj se :D
 
tarayzer84

tarayzer84

Rising Star
Silver Level
Joined
Mar 4, 2016
Total posts
21
Chips
0
druze ALATNICAR nije da ne radim ja vec 20 godina sam u radnom odnosu bio sam u armiji kao civilno lice sada sam u policiji isto kao civil ali u pravu si za kocku mozda je najbolje da batalim sve ali igram komar jos od bivse nam YUG i sta ces kad ti je u krvi:) od 14 sam poceo :eek: i ne znam kad cu prestati ali stvarno nije normalno ovo sta mi dogadja evo pre pola sata igram na 888 one free tikete i evo kunem se u sve najmilije ja imam ful kraljeva i dama a on sa 2 desetke i dobija poker, pa nemoj me jebati zato sam i pitao pre nekoliko sati kakva su vasa iskustva dali se vama desavalo nesto slicno ovo kod mene je redovno

druže fefinitivno ostani na besplatnim turnirima,jer loše je kada igraš po svaku cenu da zaradiš. Trebaće ti puno vremena da bi i zaradio neku veću lovu,a i kada igraš opušteno drugačija bude igra,povoljnija za tebe.Toliko od mene,sretno.
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Izvini sto sam to napisao,ali mi je to bilo na umu,nisam partibrejker jednostavno sam bio iskren.
Desava sa nama svima to sa kartama,velika je razlika kad ti covek deli karte i kad to radi kompijuter,moras biti spreman na sve.
Moj savet ti je da cackas po forumu,otvaraj teme citaj,komentarisi na taj nacin stices pravo da igras na sto vise turnira.

PS: Druze moj Biljana,zelim ti da ove godine uzmes sto vise para na turnirima pa da i mene vodis na more :D :D :D :dancing2:

Druže moj Marko, ove godine Vegas, ništa manje. Prošle godine bejasmo blizu. Ove godine je MOJ :cool:
 
Status
Not open for further replies.
Top