Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Kako da uplatim sad novac, izgleda vise ne moze ni netteler, probao sam i EntroPay i to mi nije proslo?
Dragicu ja sam pre pet minuta koristila Netteler najnormalnije radi?
 
D

Dragic004

Enthusiast
Silver Level
Joined
Aug 4, 2015
Total posts
40
Chips
0
Dragicu ja sam pre pet minuta koristila Netteler najnormalnije radi?

Ne mogu da dopunim netteler racun, ne sa nettelera na poker nalog. E sad, da li je samo moja banka (Vojvodjanska) u pitanju, ili samo domace banke...?
 
K

kapobar

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 12, 2015
Total posts
911
Awards
13
Chips
5
Ako nisi verifikovao visu na netteleru imas samo odredjeni broj mogucih uplata sa vizom na netteler.
 
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
Bojban,Boyban hahahahahaha
KZOZ,KRETEN.Crb,kurjak035,parabucki,Serbia KK
Ja sve ove prvi put u zivotu vidim
Zadnjih mesec dana za ove turnire na starsu samo se reg i cim vidim da ima 600+ igraca i neigram ih iskljucim se...
Ostao samo onaj turnir na partiju da valja nesto ostali su katastrofa...
Ali vise necu skorije ni taj igrati jer sam danas izbacen iz kluba pa cemo se igrati za jedno 3 meseca :)

A ja pa sam se prevratio u mazohista - kad su stale igracima 600+, ja bas u ovie turniri sam bio ITM, pa daze i na 2-ro mesto...





P.S.: Bee-ljana, the screenshot is great !
The nickname KPETEN.Cp6 ROCKS !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
nema veze,drugi put,sutra,lol
 
P

Prolaznik

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 9, 2007
Total posts
217
Chips
0
Ne mogu da dopunim netteler racun, ne sa nettelera na poker nalog. E sad, da li je samo moja banka (Vojvodjanska) u pitanju, ili samo domace banke...?
Moja banka, Rajfajzen, prestala je da uplacuje na skrill istog momenta kad je Narodna banka to zatrazila. Inteza je nastavila jos vise od godinu dana. Pre par meseci, i Inteza je prestala.
Sad, koliko ja znam, Inteza jos uvek uplacuje na neteller. Koliko dugo ce jos to trajati - ne znam. A, posto je internet kartica u Intezi jos uvek dzabe (opet, koliko ja znam), prosto otvori je i probaj...
(I javi ovde sta si uradio, ne bilo ti tesko)
 
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
Moja banka, Rajfajzen, prestala je da uplacuje na Skrill istog momenta kad je Narodna banka to zatrazila. Inteza je nastavila jos vise od godinu dana. Pre par meseci, i Inteza je prestala.
Sad, koliko ja znam, Inteza jos uvek uplacuje na Neteller. Koliko dugo ce jos to trajati - ne znam. A, posto je internet kartica u Intezi jos uvek dzabe (opet, koliko ja znam), prosto otvori je i probaj...
(I javi ovde sta si uradio, ne bilo ti tesko)

Decki, a dali nekoja banka moze da vi poddrzuva virtualna kreditna kartica ?

Ako imate virtualka, mozete da depozirate kon Skrill i Neteller, a ako bankarski racuni su vi validirani, nemate problem kad vi treba $$$ ot Skrill.
 
D

Dragic004

Enthusiast
Silver Level
Joined
Aug 4, 2015
Total posts
40
Chips
0
Moja banka, Rajfajzen, prestala je da uplacuje na Skrill istog momenta kad je Narodna banka to zatrazila. Inteza je nastavila jos vise od godinu dana. Pre par meseci, i Inteza je prestala.
Sad, koliko ja znam, Inteza jos uvek uplacuje na Neteller. Koliko dugo ce jos to trajati - ne znam. A, posto je internet kartica u Intezi jos uvek dzabe (opet, koliko ja znam), prosto otvori je i probaj...
(I javi ovde sta si uradio, ne bilo ti tesko)

Imam racun u intezi, tako da cu pokusati...devizni je pa ga nisam skorije koristio i zaboravio sam za tu opciju :)
 
B

Bruno3010989

Rising Star
Bronze Level
Joined
Oct 24, 2016
Total posts
2
Chips
0
Pozz ljudi iz hrvatske

Koji su dobri freerollovi za igrace s balkana???

Moze mi malo netko objasnit kako se mogu dobit passwordi za cardschat...hvala
 
Last edited by a moderator:
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
pozdrav,tu je draza,sve ce ti objasniti kako treba.
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Pozz ljudi iz hrvatske

Koji su dobri freerollovi za igrace s balkana???

Moze mi malo netko objasnit kako se mogu dobit passwordi za cardschat...hvala


POzdrav i dobrodosao na forum.

postoji tri vrste turnira koje organizuje ovaj forum, turniri za clanove freeroll kluba (FRC), turniri za clanove sa 15 i vise postova i turniri za sve clanove.

Turniri za FRC clanove su na starsu ponedeljkom sredom i subotom, na partiju subotom i na ACR/BCP utorkom i cetvrtkom
Turniri za 15+ clanove su na starsu nedeljom utorkom i petkom, na 888 nedeljom i na intertopsu subotom
Turniri za sve clanove su na starsu cetvrtkom, postoji i turnir na starsu koji se organizuje za osobe koje prate forum na soc.mrezama, password za te turnire se postavlja na FB, twitteru ili na G+

Za clanstvo u FRC ti treba najmannje 30 dana aktivnog postvanja, odredjeni nivo kvaliteta postova, znaci vise od jedne dve recenice i najmanje 50 postova na engleskom, postovi u ovoj temi se ne broje za clanstvo u FRC.

Za 15+ turnire treba da imas najmanje 15 kvalitetnih postova i popunjen profil sa imenima na poker sobama, (clanovima sa vise od 15 postova koji nemaju upisana imena na poker sajtovima moze se usratiti pristup 15+ passwordima) uglavnom je to to, ako sam nesto zaboravio pitaj
 
P

Prolaznik

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 9, 2007
Total posts
217
Chips
0
Znate da je u subotu "unlimited rebuy" turnir. Ako neko nema dovoljno play money dolara, nek' mi se javi na vreme...
 
bracadelija

bracadelija

Legend
Silver Level
Joined
Sep 6, 2014
Total posts
1,892
Awards
4
Chips
0
Znate da je u subotu "unlimited rebuy" turnir. Ako neko nema dovoljno play money dolara, nek' mi se javi na vreme...

O kom turniru pricas ? Na kom sajtu?
 
DMJN

DMJN

Enthusiast
Silver Level
Joined
Oct 25, 2016
Total posts
38
Chips
0
Cao drugari, ja sam Damjan, skoro sam se pridruzio forumu, moram da priznam da je sajt skroz korektan, no iskren da budem najvise sam tu zato sto je ovaj freerole primamljiv, e sada, u ovom njihovom zahtevu za apliciranje kad si member, traze 15 kvalitetnih postova, sta tacno podrazumevaju pod kvalitetno?
Pozdrav!

#idemoniiiiiis
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Pozzz i dobrodosao.
Za vecerasnji turnir ti ne treba 15 postov a, verecrasnji turnir je otvoren za sve clanove. Za sutrasnji, tj. petak, nedelja utorak ti treba 15+ kvalitetnih postova 24 sata pe turnira, toliko treba sistemu da ti otkljuca pristup siframa. Kvalitetan post je svaki koji nije kratak, tj nije dve tri reci, jedna recenica koji ima smisla i koji ima veze sa temom u kojij se pise, znaci sve sto se napise a ciji osnovni smisao nije samo da se podigne broj postova...
 
cantavir

cantavir

Legend
Silver Level
Joined
Jan 30, 2015
Total posts
1,452
Awards
1
Chips
0
pozz judi za danasnji igru netreba nijedan post :p
 
B

Bruno3010989

Rising Star
Bronze Level
Joined
Oct 24, 2016
Total posts
2
Chips
0
Kako se moze igrati taj cardschat

Hvala na obavijesti...nadam se da se uskoro vidimo na kojem turniru....sretno svima ljudi....uzivajte u poker igrama ;)
 
Last edited by a moderator:
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Mi mislimo nešto se ozbiljno dešava ono.....

no comment
ban-on-internet-slang-that-s-derp-books-the-guardian-W4iItl-clipart.jpg



POŠLE MI SUZE
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Braca u rebusu, vrti poker sobe, traži unlimited, ja se već zamislila duboko, šta li je sad unlimited, kako sad, koga da pitam, sramota bre ne znam....
al nešto mislim...čim ne znam možda me i ne zanima.....

kxOhfA.gif
[/URL][/IMG]
 
bracadelija

bracadelija

Legend
Silver Level
Joined
Sep 6, 2014
Total posts
1,892
Awards
4
Chips
0
Braca u rebusu, vrti poker sobe, traži unlimited, ja se već zamislila duboko, šta li je sad unlimited, kako sad, koga da pitam, sramota bre ne znam....
al nešto mislim...čim ne znam možda me i ne zanima.....

kxOhfA.gif
[/URL][/IMG]

Ma kakav rebus :D ,ja i zaboravi na ovo .
 
Status
Not open for further replies.
Top