Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Hvala svima na podrsci ali izgleda da 888 ne razume da mi bez vize ne mozemo da putujemo u UK.
Hi Lidija,

We appreciate your membership and I am sorry to her about the visa issues you are facing. Unfortunately Lidija there is nothing we can do.

As per the terms and conditions, this package is not refundable exchangeable or transferable.

I hope that you will find a way to make it Lidija.

Best,

Valerie
Live Events Coordinator
888poker Team
Uh bas bas steta - iskreno sam mislio da ce da se nadje neko povoljno resenje ali vidim da su bas rigidni po tom(tvom) pitanju. Sad ja nisam neki tamo live event igrac ali bih se zapitao da li bih kod njih sada igrao neki turnir za ulaznicu posebno za ove koji su tako blizu jer bih popenio da mi se nesto tako desava. Uzgred i podrska igracima im je ....... narocito sto ne rade nedeljom ???? sto mi je extra - mislim nikoga ne mozes da kontaktiras u nedelju ako ti je bilo sta potrebno ??? XXI vek breee???
Btw odgovor od UK ambasade da prioritetne vize resavaju uglavnom za 3-5 dana a tebi zakazano za 31.10. sto mu dodje, od tvog apliciranja, ravno 24-25 dana mi je vise nego smesno - zalosno je.
I za kraj - tvoj komentar o podrsci koju si dobila na 888 trejdu od svojih srpskih poker prijatelja (tj. od nas koji smo u ovom trejdu) sada ne bih komentarisao :mad::mad::mad:

Amicus certus in re incerta cernitur
P.S. Pa nek radi malo gugl
Pozdrav
 
M

MASURON2KE

Rock Star
Silver Level
Joined
Oct 21, 2015
Total posts
412
Chips
0
Lidija cestitam na osvojenom paketu ali jbg steta sto je tako ispalo mada neznam sto si uopste igrala za London paket kada je opste poznato da viza za london tesko ide a da nepricam za Irsku vizu ....Za irsku cak i nasi vrhunski sportisti tesko dobiju vizu tako da su to ista govna englezi i irci .....
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Ok, hajdemo sada iskreno, ko je podelio pass, ko su ovi ljudi? Neke poznajemo svi a neke samo neki od nas.



c067e53d2446d78de1f2a5149ec65c6d.png
 
M

MASURON2KE

Rock Star
Silver Level
Joined
Oct 21, 2015
Total posts
412
Chips
0
Bojban,Boyban hahahahahaha
KZOZ,KRETEN.Crb,kurjak035,parabucki,Serbia KK
Ja sve ove prvi put u zivotu vidim
Zadnjih mesec dana za ove turnire na starsu samo se reg i cim vidim da ima 600+ igraca i neigram ih iskljucim se...
Ostao samo onaj turnir na partiju da valja nesto ostali su katastrofa...
Ali vise necu skorije ni taj igrati jer sam danas izbacen iz kluba pa cemo se igrati za jedno 3 meseca :)
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Bojban,Boyban hahahahahaha
KZOZ,KRETEN.Crb,kurjak035,parabucki,Serbia KK
Ja sve ove prvi put u zivotu vidim
Zadnjih mesec dana za ove turnire na starsu samo se reg i cim vidim da ima 600+ igraca i neigram ih iskljucim se...
Ostao samo onaj turnir na partiju da valja nesto ostali su katastrofa...
Ali vise necu skorije ni taj igrati jer sam danas izbacen iz kluba pa cemo se igrati za jedno 3 meseca :)

Lenjo bilo jel ???

Ma da, kurjaci, kreteni, bojbani.... nečiji su prijatelji...
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Lenjo bilo jel ???

Ma da, kurjaci, kreteni, bojbani.... nečiji su prijatelji...

Nemoj da zaboravis multiaccounting Boyban i Bojban tesko da su dva razlicita coveka, al necemo o tome ovde...
anyway, resice se i to brzo, svi na kraju dolijaju, a bilo ih je i lukavih ;)
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Nemoj da zaboravis multiaccounting Boyban i Bojban tesko da su dva razlicita coveka, al necemo o tome ovde...
anyway, resice se i to brzo, svi na kraju dolijaju, a bilo ih je i lukavih ;)

OOO bilo ???? Mi ?? Ma gde bre mi da smo?!!! :D ;)
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Ok, hajdemo sada iskreno, ko je podelio pass, ko su ovi ljudi? Neke poznajemo svi a neke samo neki od nas.



c067e53d2446d78de1f2a5149ec65c6d.png
Bojban,Boyban hahahahahaha
KZOZ,KRETEN.Crb,kurjak035,parabucki,Serbia KK
Ja sve ove prvi put u zivotu vidim
Zadnjih mesec dana za ove turnire na starsu samo se reg i cim vidim da ima 600+ igraca i neigram ih iskljucim se...
Ostao samo onaj turnir na partiju da valja nesto ostali su katastrofa...
I meni totalno nepoznati ali ne mora da znaci da su dobili pass od nekog naseg vec su mogli da nadju po mnogim forumima i fb objavama verovatno ( doduse Brazilaz Carlos koji je bio najbolji za to izgleda se povukao sa marketa). Ipak je to bio 15+ turnir. Moje misljenje, barem o nasim ljudima koji su ovde na cc forumu, je da nesto i ne verujem da neko deli pass-ove ali to je samo moje misljenje, jer kad je pocela ta praksa u pocetku od nasih na turnirima su bili samo regularni clanovi tj. nije bilo padobranaca barem ne iz Srbije koji bi dobijali pass od nasih clanova. Sto se tice kolicine igraca na nekim trnirima (500,600+ isl.) ja licno nisam za opciju sit out to mi malo ruzno vec sam resio da igram all in ili fold i mogu da ti kazem da i nije lose prolazilo. Doduse bilo je i kretenskih bad beat-ova ali je sve to deo igre tako da ja ostajem pri tome. Btw ni opcija shipping-a tj all in odma' i po svaku cenu (sto uglavnom neki clanovi rade) takodje mi je malo ... ali opet na svakom je izbor kako ce i sta i...itd.
Mislim da je neki generalni utisak mnogih clanova da je samo turnir na partiju vredan paznje (btw cestitke Peteru Cantaviru na lepom unovcavanju tiketa sa PP-a) - ipak se ne bih slozio u potpunosti jer jos uvek ima dobrih turnira i sasvim korektne ponude. Jeste sigurno teze ''starijim'' clanovima da se unovce kao sto je verovatno bilo ranije slucaj ali ja koliko sam igrao/pratio veoma cesto neko od nasih je u nagradama i to je standard. Ipak smo mi iz Srbije uglavnom sasvim korektni igraci pa mora i da se kessira pomalo :D:D:D:D:D

Ali vise necu skorije ni taj igrati jer sam danas izbacen iz kluba pa cemo se igrati za jedno 3 meseca :)
Komsija jel znas sta je razlog? Neaktivnost kao sto kaze bee ili nesto drugo??? Ja sam bre nesto kao svaki dan tu i nesto postnem ali k'o zna znaci sve je moguce :confused::confused::confused: Nije da strahujem za svoje mesto u FRC-u ali nisam bas ni ravnodusan da me neko tek tako izbaci, ipak se ma koliko to mozda bilo smesno ili glupo radilo nesto da bi se uslo u taj klub. Nadam se imenjace da ces sto pre da se vratis tamo gde ti je i mesto :D:D:D xexe:D:D:D


Iz teme freeroll club requirements,
Note to all FRC members and members in the process of reviewing for FRC, from the first post of this thread
Members can be removed from the club at the mod's discretion for various reasons including inactivity, suspected password sharing, rule violations, removing or falsifying poker site id's, etc. You must maintain reasonable quality posting to retain membership. You will not be notified when you are removed - it is your responsibility to maintain the requirements. Also, harassing mods to give you access faster will not help your request but may very well hinder it.
Za kraj ovaj post mi malo deluje isuvise ostro Drazo (kapiram da je to stav foruma - nista licno) i pomalo mi ostavlja gorak ukus da neko bude izbacen iz kluba samo zbog sumnje - cisto moje misljenje i vid konstruktivne rasprave o datoj temi. Ipak, smatram da sto se tice ovih stvari mi iz Srbije smo izuzetno korektni clanovi ove poker zajednice i foruma tako da za nas, opet kazem smatram, nema zime po ovom pitanju (mada zima stize-xexexe). Takodje moje misljenje je da je MASURON2KE veoma korektan igrac i iako mozda nije toliko aktivan na forumu drago mi je kad ga vidim za stolom (na mnogim turnirima i sobama i van cc-a). Tako da, mi kao clanovi iz Srbije treba da probamo da pomazemo jedni drugima i ja ovim putem dajem podrsku nasem zemljaku u svakom pogledu. Pri tome mislim da nije smak sveta ako je izbacen iz kluba -vratice se on- ali i bilo ko drugi ako se nekome isto desi (nadam se da nece), ali ipak....
Aj' pa tako :)
 
Last edited:
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Za kraj ovaj post mi malo deluje isuvise ostro Drazo (kapiram da je to stav foruma - nista licno) i pomalo mi ostavlja gorak ukus da neko bude izbacen iz kluba samo zbog sumnje - cisto moje misljenje i vid konstruktivne rasprave o datoj temi. Ipak, smatram da sto se tice ovih stvari mi iz Srbije smo izuzetno korektni clanovi ove poker zajednice i foruma tako da za nas, opet kazem smatram, nema zime po ovom pitanju (mada zima stize-xexexe). Takodje moje misljenje je da je MASURON2KE veoma korektan igrac i iako mozda nije toliko aktivan na forumu drago mi je kad ga vidim za stolom (na mnogim turnirima i sobama i van cc-a). Tako da, mi kao clanovi iz Srbije treba da probamo da pomazemo jedni drugima i ja ovim putem dajem podrsku nasem zemljaku u svakom pogledu. Pri tome mislim da nije smak sveta ako je izbacen iz kluba -vratice se on- ali i bilo ko drugi ako se nekome isto desi (nadam se da nece), ali ipak....
Aj' pa tako :)

Ako pogledas OP iz teme FRC requirements mozes da vidis da taj deo posta stoji tu jako dugo, post je poslednji put updateovan 29. septembra 2015 tako da stoji najmanje godinu dana a veruj mi stoji od samog pocetka kad je klub formiran. Sa te strane gledano onog dana kad smo aplicirali za klub prihvatili smo da clanstvo moze da nam se oduzme po nekom od tih osnova. Takodje kad prihvatimo ToS bilo kog sajta igramo po njihovim pravilima. Nevezano za ovo, stigne mi juce mail da mi je PP skinuo 6 il 7$ zato sto nisam igrao 6meseci il tako nesto, alo bre to su moje pare ne mozete tako da ih uzmete, ustvari mogu jer stoji u ToS i prihvatio sam ih kad sam napravio nalog, moj je problem sto to nisam citao, kao sto niko od nas to ne cita, i kome da se zalim, upravi vodovoda? To jer najveci razlog sto se nisam ukljucio u diskusiju u 888 rep temi vezano za Lidijin slucaj, znao sam da sta god mi da njima napisemo koliko god nas da se pojavi tamo i pruzi podrsku, bice po njihovom, i tacka jer mi igramo kako oni sviraju i uvek mogu da nam kazu sto niste citali uslove, ako vam se ne svidja idite negde drugi i slicno, samo zato sto sam znao kakav ce biti smatrao sam da nema svrhe da se ukljucujem u diskusiju iako Lidiju jako postujem i kao igraca i kao clana foruma, znao sam da sta god da napisem tamo, odgovor ce biti samo copy-paste iz njihovog pravilnika i cao..

Nego da se vratim na temu gornjeg posta i FRC teme, znam da zvuci ostro ali u praksi nije tako, nikad niko nije na ovom forumu izgubio clanstvo zato sto se nekom tako htelo, o svemu se diskutuje detaljno i tek kad se postigne dogovor medju moderatorima i kad admin odobri prema clanu se postupa, tako da Drazino licno misljenje (ili bilo cije) o nekom clanu ne igra ulogu. Clanstvo se sticalo i gubilo oduvek, clanovi koji su ovde godinama po vise puta su postajali i prestajali da budu clanovi kluba, znam da zvuci ostro ali to je svakodnevnica na ovom forumu, veruj mi, moj prvi komsija garfeild89 preko leta nije bio tu radio je nije stizao da pise, u septembru je izgubio clanstvo, to je samo jedan od primera samo iz nase teme, da ne pricam o rusima brazilicima i ostalima.

Ni jednog trenutka nisam reko da MASURON2KE nije korektan clan li da nije korektan igrac, nadji gde sam rekao. On zna zasto je do toga doslo i sta i kako treba da uradi da se vrati u FRC, ja o tome ne mogu da diskutujem sa ostalim clanovima. Slazem se da treba da pruzamo podrsku jedni drugima i da se pomazemo, ali na neke stvari ne mozemo da uticemo ni vi ni ja, niti mozemo neke stvari da promenimo jer prihvatili smo ih kad smo dosli ovde...

Ako sta treba da se pomogne tu sam, to bi trebalo vec da znate, da mozete da mi se obratite uvek, ali jbg nisam madjionicar, neke stvari su jednostavno iznad i vas i mene...

tolko...
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Ako pogledas OP iz teme FRC requirements mozes da vidis da taj deo posta stoji tu jako dugo, post je poslednji put updateovan 29. septembra 2015 tako da stoji najmanje godinu dana a veruj mi stoji od samog pocetka kad je klub formiran. Sa te strane gledano onog dana kad smo aplicirali za klub prihvatili smo da clanstvo moze da nam se oduzme po nekom od tih osnova. Takodje kad prihvatimo ToS bilo kog sajta igramo po njihovim pravilima. Nevezano za ovo, stigne mi juce mail da mi je PP skinuo 6 il 7$ zato sto nisam igrao 6meseci il tako nesto, alo bre to su moje pare ne mozete tako da ih uzmete, ustvari mogu jer stoji u ToS i prihvatio sam ih kad sam napravio nalog, moj je problem sto to nisam citao, kao sto niko od nas to ne cita, i kome da se zalim, upravi vodovoda? To jer najveci razlog sto se nisam ukljucio u diskusiju u 888 rep temi vezano za Lidijin slucaj, znao sam da sta god mi da njima napisemo koliko god nas da se pojavi tamo i pruzi podrsku, bice po njihovom, i tacka jer mi igramo kako oni sviraju i uvek mogu da nam kazu sto niste citali uslove, ako vam se ne svidja idite negde drugi i slicno, samo zato sto sam znao kakav ce biti smatrao sam da nema svrhe da se ukljucujem u diskusiju iako Lidiju jako postujem i kao igraca i kao clana foruma, znao sam da sta god da napisem tamo, odgovor ce biti samo copy-paste iz njihovog pravilnika i cao..

Nego da se vratim na temu gornjeg posta i FRC teme, znam da zvuci ostro ali u praksi nije tako, nikad niko nije na ovom forumu izgubio clanstvo zato sto se nekom tako htelo, o svemu se diskutuje detaljno i tek kad se postigne dogovor medju moderatorima i kad admin odobri prema clanu se postupa, tako da Drazino licno misljenje (ili bilo cije) o nekom clanu ne igra ulogu. Clanstvo se sticalo i gubilo oduvek, clanovi koji su ovde godinama po vise puta su postajali i prestajali da budu clanovi kluba, znam da zvuci ostro ali to je svakodnevnica na ovom forumu, veruj mi, moj prvi komsija garfeild89 preko leta nije bio tu radio je nije stizao da pise, u septembru je izgubio clanstvo, to je samo jedan od primera samo iz nase teme, da ne pricam o rusima brazilicima i ostalima.

Ni jednog trenutka nisam reko da MASURON2KE nije korektan clan li da nije korektan igrac, nadji gde sam rekao. On zna zasto je do toga doslo i sta i kako treba da uradi da se vrati u FRC, ja o tome ne mogu da diskutujem sa ostalim clanovima. Slazem se da treba da pruzamo podrsku jedni drugima i da se pomazemo, ali na neke stvari ne mozemo da uticemo ni vi ni ja, niti mozemo neke stvari da promenimo jer prihvatili smo ih kad smo dosli ovde...

Ako sta treba da se pomogne tu sam, to bi trebalo vec da znate, da mozete da mi se obratite uvek, ali jbg nisam madjionicar, neke stvari su jednostavno iznad i vas i mene...

tolko...
Da se žališ upravi vodovoda ? Hmmmmm pa Ivan tamo radi, MASURON2KE :D E ako sebi nije sredio vezu onda smo propali.... Šalim se šalim se šalim se naravno.....

Inče, pravila postoje da se mogu kršiti :rolleyes:
 
Last edited:
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Ako pogledas OP iz teme FRC requirements mozes da vidis da taj deo posta stoji tu jako dugo, post je poslednji put updateovan 29. septembra 2015 tako da stoji najmanje godinu dana a veruj mi stoji od samog pocetka kad je klub formiran. Sa te strane gledano onog dana kad smo aplicirali za klub prihvatili smo da clanstvo moze da nam se oduzme po nekom od tih osnova. Takodje kad prihvatimo ToS bilo kog sajta igramo po njihovim pravilima. Nevezano za ovo, stigne mi juce mail da mi je PP skinuo 6 il 7$ zato sto nisam igrao 6meseci il tako nesto, alo bre to su moje pare ne mozete tako da ih uzmete, ustvari mogu jer stoji u ToS i prihvatio sam ih kad sam napravio nalog, moj je problem sto to nisam citao, kao sto niko od nas to ne cita, i kome da se zalim, upravi vodovoda? To jer najveci razlog sto se nisam ukljucio u diskusiju u 888 rep temi vezano za Lidijin slucaj, znao sam da sta god mi da njima napisemo koliko god nas da se pojavi tamo i pruzi podrsku, bice po njihovom, i tacka jer mi igramo kako oni sviraju i uvek mogu da nam kazu sto niste citali uslove, ako vam se ne svidja idite negde drugi i slicno, samo zato sto sam znao kakav ce biti smatrao sam da nema svrhe da se ukljucujem u diskusiju iako Lidiju jako postujem i kao igraca i kao clana foruma, znao sam da sta god da napisem tamo, odgovor ce biti samo copy-paste iz njihovog pravilnika i cao..

Nego da se vratim na temu gornjeg posta i FRC teme, znam da zvuci ostro ali u praksi nije tako, nikad niko nije na ovom forumu izgubio clanstvo zato sto se nekom tako htelo, o svemu se diskutuje detaljno i tek kad se postigne dogovor medju moderatorima i kad admin odobri prema clanu se postupa, tako da Drazino licno misljenje (ili bilo cije) o nekom clanu ne igra ulogu. Clanstvo se sticalo i gubilo oduvek, clanovi koji su ovde godinama po vise puta su postajali i prestajali da budu clanovi kluba, znam da zvuci ostro ali to je svakodnevnica na ovom forumu, veruj mi, moj prvi komsija garfeild89 preko leta nije bio tu radio je nije stizao da pise, u septembru je izgubio clanstvo, to je samo jedan od primera samo iz nase teme, da ne pricam o rusima brazilicima i ostalima.

Ni jednog trenutka nisam reko da MASURON2KE nije korektan clan li da nije korektan igrac, nadji gde sam rekao. On zna zasto je do toga doslo i sta i kako treba da uradi da se vrati u FRC, ja o tome ne mogu da diskutujem sa ostalim clanovima. Slazem se da treba da pruzamo podrsku jedni drugima i da se pomazemo, ali na neke stvari ne mozemo da uticemo ni vi ni ja, niti mozemo neke stvari da promenimo jer prihvatili smo ih kad smo dosli ovde...

Ako sta treba da se pomogne tu sam, to bi trebalo vec da znate, da mozete da mi se obratite uvek, ali jbg nisam madjionicar, neke stvari su jednostavno iznad i vas i mene...

tolko...
Pozdrav Drazo, jos jednom
Kao prvo a i pre svega ja te Drazo smatram izuzetnim moderatorom i OK likom jer si mi u svakom upitu ili bilo cemu maximalno izasao u susret.Kapa dole i nemoj da mislis da ako je ovo i neka kritika, a to nije nego cisto razmenjujemo misljenja, stavove i sl., ni na koji nacin nije bilo upereno protiv tebe. Tj nije ni upereno protiv bilo koga nego vec pomenuta diskusija o temi. Takodje, u mom postu nisam nista mislio, kada sam tebe citiriao, da je to neki tvoj stav, misljenje i sl. vec sam i istakao da kapiram da je to stav i pravilo foruma i da to, kao i sto si i ti naglasio i za CC forum a i za primer sa PP-a i Lidijin slucaj sa 888Pokera, jednostavno se prihvata samim clanstvom u ovom forumu kao i pri bilo kojem uclanjenju u bilo koji forum, sajt, poker sobu i sl. Sto se tice posta iz FRC requirements teme mislio sam da je to nesto novo u skladu sa tekucom situacijom oko deljenja lozinki i sl. Moja greska - nisam znao. Btw sto se tice prihvatanja pravila pri bilo kom uclanjenju ili vec cemu u bilo koji forum. poker sobu itd ja licno a mislim da i skoro svi retko kad procitaju sva ili bilo koja pravila koja prihvataju pri uclanjivanju - ali ok slazem se da sta god i kako god svako mora da prihvati bilo kakvu akciju i sl. Take it or leave it - i tu nema nikakvih problema. Sto se tice Lidijinog slucaju smatram da ako nas je ona vec zamolila za neki vid pomoci i podrske to i ucinimo pa cak i kad unapred znamo/smatramo da tu nema nikakve vajde. Opet kazem to je moje misljenje i ja cu licno uvek pomoci i podrzati bilo kog naseg zemljaka ili zemljakinju (normalno uvek ima i izuzetaka). Pri tome ne mislim da ti nisi istog takvog stava. Naprotiv.
Sto se tice gubljenja clanstva u FRC klubu mislim/smatram da bi bilo ok da, kao i pri prijemu u clanstvo, igrac-forumas bude obavesten o promeni svog statusa ali opet kazem to je moje misljenje. Pri tome, takva su pravila foruma i ok je - nemam problem sa tim vec samo diskutujemo. Sto se tice stava da licno misljenje moderatora o nekom clanu ne igra ulogu, mislim da je pogresno i da bas treba dati svoje misljenje pri svakoj odluci i savetu ako se to od Vas moderatori trazi/bude trazilo jer ipak ste Vi ovde non-stop i stekli ste nekakve utiske i sl. Ok to misljenje naravno ne treba biti presudno vec cisto jedno od ali dobro - tako je kako je. Sto se tice gubljenja statusa u klubu zbog neaktivnosti (pa i slucaj tvog komsije garfilda) mislim da ako je neko bio opravdano odsutan i sl. trebalo bi da mu se uzme u obzir. Pri tome ne mislim na opravdanja klasicnog tipa ali bi po meni clanovi ako vec znaju da ce biti neko vreme odsutni mogli da imaju mogucnost nekakvog zamrzavanja statusa sto bi naravno u dogovoru sa moderatorima i dr. moglo da se izdejstvuje - cisto kao predlog. Konkretno ja sam trenutno FTA ne radim nista nego po ceo dan blejim u racunaljku pa sam relativno cesto na forumu i pratim dosta toga ali ne postujem bas sta god da vidim da bi nabildovao postove i sl. - smatram da to i nije cilj CC foruma po pitanju postova njihovog broja, kvaliteta i sl. vec se, jeli, ukljucim kad vidim da ima neke vajde ili ako smatram da imam nesto da kazem i sl.
Sto se tice Ivana aka MASURON2KE ja nigde i nisam rekao da si ti rekao (ili bilo ko drugi ) da on nije korektan i sl. vec sam samo dao svoje misljenje o njemu kao igracu pokera i clanu naseg foruma - i to je to.
I na kraju, jos jednom da napomenem, Drazo da nista o tebi nisam lose mislio ili rekao (ako si tako shvatio ili stekao utisak stvarno izvini) vec sam cisto normalno komentarisao neke tekuce stvari i sl. i dao neka svoja misljenja.
Pozdrav (takodje) Ivan :D:D:D
 
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,049
Awards
21
BG
Chips
233
Da se žališ upravi vodovoda ? Hmmmmm pa Ivan tamo radi, MASURON2KE :D E ako sebi nije sredio vezu onda smo propali.... Šalim se šalim se šalim se naravno.....

Inče, pravila postoje da se mogu kršiti :rolleyes:

"Pravila, pravila da bi me udavila
ili kicmu savila i skroz osasavila
neka glupa pravila u crno me zavila
o, o, o, o"

:D :D :D :D
 
Last edited:
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Veruj mi da se 100% razumemo, nisam ni pomislio da je bilo sta bilo upereno licno protiv mene ni jednog sekunda, nego cisto eto konstruktivni neki dijalog.
Vezano za promenu statusa, tj gubljenje statusa slazem se da bi trebalo judima javiti sta se desilo, da znaju, jos bolje trebalo bi upozoriti unapred da do toga moze doci u narednih par nedelja ako se nesto ne promeni ali clanova ima 150k+ nas moderatora ima 10, lista trenutnih bivsih i buducih clanova FRC je ogromna, tolika da je prosto nemoguce svakog obavestiti, a kamo li pratiti konstanto aktivnost svih clanova. Isto tako, iz istog razloga, ne smemo da uzimamo u obzir bilo cije razloge za odsustvo, i to bi bilo previse za pracenje, skoro nemoguce, plus da ne pricam da bi to dovelo do svakakvih javasluka i izmisljanja, jer ljudi ima svakakvih, zato su oni (kazem oni jer ja nisam bio tu kad su pravila ustanovljena) odlucili da sve bude ustrojeno ovako kako jeste jer je ovo jedini nacin da se sve isprati jer opet kazem, ovo je jako veliki forum sa jako puno clanova i jako puno razlicitih desavanja.... Slazem se da bi mozda moglo da se poradi na nekom zamrzavanju clanstva ili necega ali opet pretpostavljam da bi i to bilo previse posla za pracenje, mogu da probam da predlozim da se nadje neko resenje za takve stvari ali opet kazem sanse za to su jako male...
Samo da dodam vezano za misljenje moderatora o clanovima, naravno da svi imamo pravo na misljenje i imamo pravo da ga iznesemo ali misljenje moderatora ne moze da bude presudno jer to onda opet odvodi pricu u pogresnom smeru jer sto bi neko bio privilegovan zato sto ga ja volim ili suprotno zasto bi neko najebo zato sto ga ja ne volim ili me je izbacio sa partija 2 ruke pred ticket (nije se desilo naravno, karikiram), ono sto ocu da kazem je da su pravila prva i moje misljenje moze da igra ulogu ako je neka odluka za dlaku i ako se odlucuje o necemu vecem, tipa ban ili ne, infraction ili ne, a FRC clanstvo pogotovo kad je razlog neaktivnost a ne neki faul je ovde jako cest slucaj tako da ne mozemo puno vremena da posvecujemo pojedinacnim takvim slucajevima, a opet razlog tome je vreme i gomila posla a ne to da neko zasluzuje ili ne da se o njemu prica...

UH, potraja ovaj moj post...
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Veruj mi da se 100% razumemo, nisam ni pomislio da je bilo sta bilo upereno licno protiv mene ni jednog sekunda, nego cisto eto konstruktivni neki dijalog.
Vezano za promenu statusa, tj gubljenje statusa slazem se da bi trebalo judima javiti sta se desilo, da znaju, jos bolje trebalo bi upozoriti unapred da do toga moze doci u narednih par nedelja ako se nesto ne promeni ali clanova ima 150k+ nas moderatora ima 10, lista trenutnih bivsih i buducih clanova FRC je ogromna, tolika da je prosto nemoguce svakog obavestiti, a kamo li pratiti konstanto aktivnost svih clanova. Isto tako, iz istog razloga, ne smemo da uzimamo u obzir bilo cije razloge za odsustvo, i to bi bilo previse za pracenje, skoro nemoguce, plus da ne pricam da bi to dovelo do svakakvih javasluka i izmisljanja, jer ljudi ima svakakvih, zato su oni (kazem oni jer ja nisam bio tu kad su pravila ustanovljena) odlucili da sve bude ustrojeno ovako kako jeste jer je ovo jedini nacin da se sve isprati jer opet kazem, ovo je jako veliki forum sa jako puno clanova i jako puno razlicitih desavanja.... Slazem se da bi mozda moglo da se poradi na nekom zamrzavanju clanstva ili necega ali opet pretpostavljam da bi i to bilo previse posla za pracenje, mogu da probam da predlozim da se nadje neko resenje za takve stvari ali opet kazem sanse za to su jako male...
Samo da dodam vezano za misljenje moderatora o clanovima, naravno da svi imamo pravo na misljenje i imamo pravo da ga iznesemo ali misljenje moderatora ne moze da bude presudno jer to onda opet odvodi pricu u pogresnom smeru jer sto bi neko bio privilegovan zato sto ga ja volim ili suprotno zasto bi neko najebo zato sto ga ja ne volim ili me je izbacio sa partija 2 ruke pred ticket (nije se desilo naravno, karikiram), ono sto ocu da kazem je da su pravila prva i moje misljenje moze da igra ulogu ako je neka odluka za dlaku i ako se odlucuje o necemu vecem, tipa ban ili ne, infraction ili ne, a FRC clanstvo pogotovo kad je razlog neaktivnost a ne neki faul je ovde jako cest slucaj tako da ne mozemo puno vremena da posvecujemo pojedinacnim takvim slucajevima, a opet razlog tome je vreme i gomila posla a ne to da neko zasluzuje ili ne da se o njemu prica...

UH, potraja ovaj moj post...
OK drago mi je da smo se sve razumeli kako treba i ok tak'a su pravila i sve je to ok. Sto se tice predloga bolje ti njima predlozi da se oni pojacaju malo sa vama moderatorima jer ako ima
Threads: 213,007, Posts: 2,573,222, Members: 187,260
onda je malo glupo da Vas bude samo 10 ali .....
Pozdrav
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
Ok, hajdemo sada iskreno, ko je podelio pass, ko su ovi ljudi? Neke poznajemo svi a neke samo neki od nas.



c067e53d2446d78de1f2a5149ec65c6d.png

srpsko-ruska mafija bee:) stvarno u zadnje vreme i ja slabo igram na turnirima,mnogo ljudi ima a ja nisam bas neki dobar poker igrac,ne mogu da cekam dobru kartu pa prihvatam njihovu igru all in:) drugo sto sam primetio je da ovi igraci koji nisu clanovi foruma dolaze na turnir samo radi reda,dali hoce samo da pokvare zabavu ili tako su dogovoreni ne znam ali gledam da na stolu po 3-4 ljudi celo vreme samo all in,dok ne ispadnu ili dok ne izbace nas,stvarno ne znam koja im je svrha da se ubacis na free turnir da bi mogao all in na prvu ruku:mad: ja znate da igram samo free roll turnire :) pa mi mnogo smeta ovo ali mislim da ne moze da se situacija sredi,ima mnogo rusa,ukrajinaca,brazilaca znaci pasvord sheruju ljudi iz te zemlje,e sad kako ces znati ko je to?inace da vam kazem da je neka velika ludnica oko pokera sve vise i vise ljudi igraju poker,navalica nevidjena na sve poker sajtove,ja sam igrao na turnire koji su preko jackpot free roll,pravio sam po neku sicu tamo na tim turnirima ali sada je mnogo tesko ranije je bilo po250-300 maksimum sada ovih dana ima po 800 ljudi registrovano,kad se igra na starsu turnir i po 1700 ljudi,znaci ludnica je po free roll turnirima,ja sam 2 meseca dobijao po 6 $ posto sam na njihovom leaderboardu bio 25 mesto od 3000 registrovanih,ali ovaj mesec tesko da uzmem neki dolar plus:mad:
Drazo hvala na informaciji da su ti uzeli pare od racuna zato sto nisi igrao 6 meseci,nisam ovo znao korisna informacija za neko kao mene da znam sta me ceka i da si povucem neki sitnis koji imam :) pozz svima
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
Samo da se javim,igram ponekad,kad stignem,posla preko glave,umor,itd.ali evo kad nadjem vremena,odigram,tj.tu sam.pozdrav
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
Inace evo i da podelim,neki capitalminus mi bacio poruke u inbox,trazi pass.lol.Kakvih sve ima brate mili.
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Inace evo i da podelim,neki capitalminus mi bacio poruke u inbox,trazi pass.lol.Kakvih sve ima brate mili.

aj molim te klikni na report na neku od poruka koje ti je poslao, report ti je onaj truoglic u gornjem desnom uglu svakog posta. Ako ti je poslao vise poruka udari report na recimo dve.

u komentaru stavi "per mod request" ili "per Draza's request"
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
Meni je isto jedan tip trazio pasvord za turnir na party poker u subotu sto smo igrali ali dali je registrovan ovde na cards chat to ne znam ,pisao mi je na party poker ali nisam ni primetio ignorisao sam ga
 
D

Dragic004

Enthusiast
Silver Level
Joined
Aug 4, 2015
Total posts
40
Chips
0
Kako da uplatim sad novac, izgleda vise ne moze ni netteler, probao sam i entropay i to mi nije proslo?
 
Status
Not open for further replies.
Top