Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
protuva sigurno ces biti primljen u klub samo da prodje nekoliko dana,sve vise i vise clanova ima ovaj forum pa ne mogu ljudi da postignu da pregledaju sve tvoje postove i ostale stvari,stvarno ovih zadnjih mesec dana mislim da ima veliki napliv ljudi na forumu,kada sam pre nekoliko meseci ja pristupio forumu i kad sam poceo da igram na free roll turnir bilo je po 60-70 ljudi maksimum a sad ima mnogo vise koji su clanovi kluba,bice sve teze da se dodje do neki free dolar:)
 
N

nikolica11

Rising Star
Silver Level
Joined
Apr 6, 2015
Total posts
23
Chips
0
sta to bi?

Cao, imam par pitanja u vezi sa freerollovima. kako treba da izgledaju kvalitetni postovi i da li moraju da budu na engleskom i u kojoj temi treba da se postave. Kad sam napravio nalog nije postojala tema na srpskom i nisam imao snage da se borim za ucesce na besplatni turnirima, jer nisam verovao da cu uspeti, ali sad kad vidim da je dosta nasih ovde verujem da mogu i ja :) Hvala na pomoci.
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
protuva sigurno ces biti primljen u klub samo da prodje nekoliko dana,sve vise i vise clanova ima ovaj forum pa ne mogu ljudi da postignu da pregledaju sve tvoje postove i ostale stvari,stvarno ovih zadnjih mesec dana mislim da ima veliki napliv ljudi na forumu,kada sam pre nekoliko meseci ja pristupio forumu i kad sam poceo da igram na free roll turnir bilo je po 60-70 ljudi maksimum a sad ima mnogo vise koji su clanovi kluba,bice sve teze da se dodje do neki free dolar:)

Axaxaxa

Gde si Vaci.Navalica zadnjih dana i to bas kada sam ja dosao na red :D Ne zurim nigde.Fale mi normalni CC turnir malo,ovi su malo konfuzniji :D
Ono kada sam ja pocinjalo bilo je po 200-300 igraca tamanica ako mene pitas
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Cao Nikola,vidim da si citao malo po forumu znas od prilike kako izgleda kvalitetan post.Treba da sadrzi minimum 3-4 recenice da je vezan za temu.Iskustvo,misljenje ,pitas sve sto te zanima.Za CC turnire treba da imas minimum 15+ postova,to mozes da imas i ovde.CC turniri 15+ su Utorkom,Petkom i Nedeljom.All membre su Cetvrtkom i Subotom to svi mogu da igraju.Za Club membre ti treba sad tacno ne znam 50-60 postova od toga minimum pola na engleskom.
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Cao Nikola,vidim da si citao malo po forumu znas od prilike kako izgleda kvalitetan post.Treba da sadrzi minimum 3-4 recenice da je vezan za temu.Iskustvo,misljenje ,pitas sve sto te zanima.Za CC turnire treba da imas minimum 15+ postova,to mozes da imas i ovde.CC turniri 15+ su Utorkom,Petkom i Nedeljom.All membre su Cetvrtkom i Subotom to svi mogu da igraju.Za Club membre ti treba sad tacno ne znam 50-60 postova od toga minimum pola na engleskom.

Koliko je meni poznato, postovi u ovoj temi se više ne računaju za klub, samo na engleskom.....Dražo ?
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Koliko je meni poznato, postovi u ovoj temi se više ne računaju za klub, samo na engleskom.....Dražo ?

Da da menjali su nesto pravila,onda 50-60 na engleskom.Drazo ? :D :D
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
da mislim da je Draza pomenuo da se vise ne racunaju postovi napisani ovde,stvarno je steta za to ali tako su odlucili admini.
Nikolica11 mozes da napises po 5 postova dnevno tako da ces brzo stici do potrene brojke,evo ja na primer sam pisao dosta postova u temu sport,tamo je bar lako imas nekoliko tema vezana za sport pa snaci ces se brzo za 15+,sluzi se i sa google translate,nije sve tacno gramaticki ali jbg,bitno je da pises sto vise recenica,pozz i srecno:)
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Koliko je meni poznato, postovi u ovoj temi se više ne računaju za klub, samo na engleskom.....Dražo ?

da, minimum 50 na engleskom, postovi iz ove teme se ne racunaju

da mislim da je Draza pomenuo da se vise ne racunaju postovi napisani ovde,stvarno je steta za to ali tako su odlucili admini.
Nikolica11 mozes da napises po 5 postova dnevno tako da ces brzo stici do potrene brojke,evo ja na primer sam pisao dosta postova u temu sport,tamo je bar lako imas nekoliko tema vezana za sport pa snaci ces se brzo za 15+,sluzi se i sa google translate,nije sve tacno gramaticki ali jbg,bitno je da pises sto vise recenica,pozz i srecno:)

Novi clanovi mogu da pisu 10 postova dnevno. U vezi racunanja i ne racunanja postova o ovoj i slicnim (tzv. stranim) temama, za mnoge jezike nemamo moderatore koji ih govore i ne moze da se dobro proceni koji je post kvalitetan a koji glupost, najvise problema sa passwordom je nastalo nakon sto su se pojavile ove teme i nakon sto je bukvalno bez puno provera moglo da se nagura 50+ pustova, najvise zbog toga je odluceno da se ne racuanju postovi iz ovih tema...
 
Last edited:
mar_dragan

mar_dragan

Legend
Silver Level
Joined
Jun 1, 2015
Total posts
1,032
Chips
0
Pozdrav ljudi,da li neko zna da li ce se u skroji vratiti onaj cc-ov turnir od 1000$ sa buyinom od 1.10$?
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
Preorijanac nema sta da se ljutis na forumu si minimum 2-3 meseca,ako ne znas u kom delu foruma su CC sifre onda stvarno

Ne ljutim se,nasao sam,nego nisam igrao na 888,prvi put sad,pa je teze.inace ne listam forum,RADIM,tako da sednem i odigram turnir za svoju dusu!!pozdrav
 
P

Prolaznik

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 9, 2007
Total posts
217
Chips
0
Da li je još nekome poništena nova kartica ? Skrill je svima koji su već imali njuhovu karticu poslali novu....moju poništili brže nego je stigla.... :D
Nemoj da me plasis! Danas sam saznao da se usluga ukida, ali shvatio sam da onaj ko vec ima karticu, moze da je koristi dok ne istekne.
Kad si dobio karticu? Kad si dobio obavestenje da ti je ukidaju? Koji ti je bio rok isticanja stare?

Ja sam se taman obradovao sto mi nova kartica vazi do septembra 2019...
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Nemoj da me plasis! Danas sam saznao da se usluga ukida, ali shvatio sam da onaj ko vec ima karticu, moze da je koristi dok ne istekne.
Kad si dobio karticu? Kad si dobio obavestenje da ti je ukidaju? Koji ti je bio rok isticanja stare?

Ja sam se taman obradovao sto mi nova kartica vazi do septembra 2019...

I moja stara važi do polovine 2019. Međutim, poslali su mi još jednu, novu, koja je trebalo da važi do oktobra 2019, kao i svima ostalima, ali su moju poništili. Za 3 godine ima još svašta da se izdešava. :D
 
P

Prolaznik

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 9, 2007
Total posts
217
Chips
0
Ponistili su ti novu, ali stara ti ostaje?
 
R

risb0

Rising Star
Bronze Level
Joined
Oct 4, 2016
Total posts
1
Chips
0
Pozdrav svima! Nov sam na forumu kao i u svetu pokera. Dosta sam citao, proucavao igru i mislim da sam shvatio koncept ABC pokera, pa sam resio da to proverim u praksi. Napravio sam nalog na 888 i od onog 1$ sto se dobije prilikom registracije sam uspeo oko 20k ruku da odigram pre nego sto sam natrcao na par coolera i spickao tu sicu koju sam napravio.

Sada bih da depozitujem 30-ak$ na pokerstars i da krenem da grajndujem microlimite. Moje pitanje je: Da li mi savetujete da igram Zoom, ili recimo 4, 5, 6 stolova regularni cash?
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Ukida se skrill kartica??????????????


Ja se bas borim s njima da aktiviram ovu novu sto su mi poslali, prosecno im treba 36-48 sati da odgovore na jedan mail :D
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Ukida se skrill kartica??????????????


Ja se bas borim s njima da aktiviram ovu novu sto su mi poslali, prosecno im treba 36-48 sati da odgovore na jedan mail :D

Ukinuta za Srbiju. Posalji im na FB ili na Twitteru Ask Skrill....Baš da vidim šta će tebi reći. Braca je izgleda poslednji iz Srbije kojem je aktivirana :)



"We are sorry to confirm that due to recent changes in our policies we currently do not offer the Skrill Prepaid Card service in Serbia. Thus your card has been cancelled.

If we reenable it in the future, we will officially anounce it and you will have the option to have a card agian."

Cheers,
IL
 
N

nikolica11

Rising Star
Silver Level
Joined
Apr 6, 2015
Total posts
23
Chips
0
da mislim da je Draza pomenuo da se vise ne racunaju postovi napisani ovde,stvarno je steta za to ali tako su odlucili admini.
Nikolica11 mozes da napises po 5 postova dnevno tako da ces brzo stici do potrene brojke,evo ja na primer sam pisao dosta postova u temu sport,tamo je bar lako imas nekoliko tema vezana za sport pa snaci ces se brzo za 15+,sluzi se i sa google translate,nije sve tacno gramaticki ali jbg,bitno je da pises sto vise recenica,pozz i srecno:)

hvala na odg
 
P

PLAYFUL1

Legend
Bronze Level
Joined
Jan 23, 2009
Total posts
1,572
Awards
2
Chips
3
Dobro dan sve I pozdravi says Playful
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Ukinuta za Srbiju. Posalji im na FB ili na Twitteru Ask Skrill....Baš da vidim šta će tebi reći. Braca je izgleda poslednji iz Srbije kojem je aktivirana :)



"We are sorry to confirm that due to recent changes in our policies we currently do not offer the Skrill Prepaid Card service in Serbia. Thus your card has been cancelled.

If we reenable it in the future, we will officially anounce it and you will have the option to have a card agian."

Cheers,
IL

Sto su mi koj moj djoku slali novu, samo da znamo kakva je ako neko pita?? :D

Jbg, steta, extra je bilo s njom bice sad patnje da se nadje novi modus i za placanje i za podizanje para
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Da li si probao entropay,da li neko zna nesto vise o njemu?Ja sam krenuo da ga koristim videcemo
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Dobro dan sve I pozdravi says Playful
Pozdrav - Englez a nas ili nas a Englez? :D:D:D
Sto su mi koj moj djoku slali novu, samo da znamo kakva je ako neko pita?? :D

Jbg, steta, extra je bilo s njom bice sad patnje da se nadje novi modus i za placanje i za podizanje para
Ja mislim da ove trenutne vaze sve do 09/19 a za posle otom potom, valjda ce se nesto izroditi :D:D:D

Nego imam jedno pitanje: da li vi imate problema tj. da li vam se pali antivirus program kada dizete ACR. Ja imam AVG instaliran (naravno onaj besplatni :D) i vrlo cesto da ne kazem stalno mi pali kada dizem ACR. Naime kad mi upali antivirus ja mu kazem sve je ok i otvori mi ACR sa naznakom sta je problem ( jbg nisam nigde zapisao sta izbaci i u cemu je problem ) i sledeci put kad ga palim uglavnom otvara sve ok. Medjutim, da li kada se AVG apdejtuje opet se pali na otvaranje ACR-a.
Kakva su vasa iskustva?
Fala :)
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Sto su mi koj moj djoku slali novu, samo da znamo kakva je ako neko pita?? :D

Jbg, steta, extra je bilo s njom bice sad patnje da se nadje novi modus i za placanje i za podizanje para

Ja imam neteller karticu. Kada istekne ova, ako nam ne ukinu i Neteller, prebaciš sa Skrilla na Neteller. Samo da ima šta da se prebaci :)
 
bracadelija

bracadelija

Legend
Silver Level
Joined
Sep 6, 2014
Total posts
1,892
Awards
4
Chips
0
Ukinuta za Srbiju. Posalji im na FB ili na Twitteru Ask Skrill....Baš da vidim šta će tebi reći. Braca je izgleda poslednji iz Srbije kojem je aktivirana :)



"We are sorry to confirm that due to recent changes in our policies we currently do not offer the Skrill Prepaid Card service in Serbia. Thus your card has been cancelled.

If we reenable it in the future, we will officially anounce it and you will have the option to have a card agian."

Cheers,
IL
Izgleda ali nisam proverio da li funkcionise :D
 
Status
Not open for further replies.
Top