Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Drustvo moram da se pohvalim osvojio sam turnir na starsu,nije mi stalo toliko do novca vec do filinga dobro se osecam kada znam da od preko 290 igraca ja sam pobednik,mislio sam da nikada necu moci da osvojim bilo koji turnir,ipak ja igram poker online oko 4-5 meseca ima mnogo stvari koje ne znam,mada veceras sam igrao vrlo dobro jedno 15-20 min na finalnoj masi nisam igrao bio sam na balkon da popijem kafu i neku cigaretu,jedan rus je bio duplo jaci od mene sa cipovima ali pobedio sam ga.
Pozz svima :)

:party: :party:
 
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
Novo 1-vo mesto.

Ali sad nije za $$$, za prestiz je.

Pobeda u turnira od Summer League. Poeni sum gi dobio za Slaven's Orcas.
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Jel ti to Ivane iz ličnog iskustva ???? :D :D :D :D
Ma zeno ne znam o cemu pricas

dT8548jAc.jpeg



:D:D:D:D:D:D
9k=
 
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,074
Awards
21
BG
Chips
255
Novo 1-vo mesto.

Ali sad nije za $$$, za prestiz je.

Pobeda u turnira od Summer League. Poeni sum gi dobio za Slaven's Orcas.

Cestitke i tebi Milene! Sve najbolje za vas klub!
 
K

Kuroje

Enthusiast
Silver Level
Joined
May 21, 2016
Total posts
37
Chips
0
Pazi Kuroje nema late reg-a na regularbim turnirima na Starsima tako da moras da se prijavis pre pocetka turnira i probaj malo sam da pronadjes sta ti treba.:)

P.S. Dobar ti nick :D:D:D


Jel treba da ti posaljem ili si se snasao ??



Potrudi se malo, prosaraj po forumu jer najbolje je kad sam pohvatas stvari. U https://www.cardschat.com/forum/general-poker-13/ uvek su opste teme i uvek mozes da nesto napises. Ja te kapiram ovde sam se prijavio jos u maju 2013 ali bas zbog tog pisanja i pitanja sta da pisem itd. nisam ni bio aktivan. Ali kad sam uvideo da ponuda koju nudi CC zapravo i nije tako losa (za mene idealna i najbolja na koju sam naisao - btw bilo je i drugih dobrih ponuda ali tokom vremena one su zamrle ili ugasene ili sta vec) od aprila ove godine sam se malo aktivirao i mogu da ti kazem da mi ne ide lose (Btw. trenutno sam bez posla pa je i to jedan od razloga sto sam pojacao poker :D:D:D). CC forum u zadnje vreme bas raste po broju clanova (moje misljenje) tako da je generalno znatno vise igraca nego ranije kako kazu clanovi koji su duze aktivniji na forumu tako da je malo teze napraviti kintu ali ja se ne bunim i meni je sve ovo totalno OK, usput upoznas i neke zanimljive likove itd. Takodje dobra je ponuda i u home games-ima gde takodje moze da se zaradi nesto cash-a. Sve u svemu eto ti razloga da malo piskaras :):):)
To mi je nica sa cs-a i dote nzm ni kako mi je pao na pamet :D

Dobro vece! Sta pijes?

A ja pijem samo nju, kiselu vodu hahahahaha :)
 
Last edited by a moderator:
K

Kuroje

Enthusiast
Silver Level
Joined
May 21, 2016
Total posts
37
Chips
0
jel ima koga zivog na forumu?
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Bogu hvala, svi smo zivi :D
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
gle,dejange,prica srpski!da ga ceo svet razume,lol!pozdrav dejange
 
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
gle,dejange,prica srpski!da ga ceo svet razume,lol!pozdrav dejange

A bre, novobraneco, Dejan je srbin bre.

Izvolete, ako na srpski nise pise "novobranec". Na engleski je "rookie" ili "newbie".
 
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
I da znaete - koji pije kisela voda, zive dugo. :)

A koji pije ognena voda, zive jos duze ! :) :) :)

A pa ja pijem sve sto sam stavio u fridjidera...
(jebem go, ne znam dali taka se pise - kaj nas se zove "hladilnik", pa na engleski je "refrigerator")
 
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,074
Awards
21
BG
Chips
255
gle,dejange,prica srpski!da ga ceo svet razume,lol!pozdrav dejange

Pozdrav iz Varne! Svugde nas je :D Ziveli :cheers:

I da znaete - koji pije kisela voda, zive dugo.

A koji pije ognena voda, zive jos duze !

A pa ja pijem sve sto sam stavio u fridjidera...
(jebem go, ne znam dali taka se pise - kaj nas se zove "hladilnik", pa na engleski je "refrigerator")

фрижидер je na cirilici, a frizider na latinici :)
 
bracadelija

bracadelija

Legend
Silver Level
Joined
Sep 6, 2014
Total posts
1,892
Awards
4
Chips
0
Ljudi jel moguce organizovati neki sateli preko CC foruma
za ovaj dogadjaj, za zainteresovane a ujedno bi i predstavljao CC na dogadjaju?
 
K

Kuroje

Enthusiast
Silver Level
Joined
May 21, 2016
Total posts
37
Chips
0
Ljudi jel moguce organizovati neki sateli preko CC foruma
za ovaj dogadjaj, za zainteresovane a ujedno bi i predstavljao CC na dogadjaju?

to nebi bilo lose samo sto ja nikad nisam igrao live to je prvi problem a drugi je sto nemam vremena da igram posto uglavnom petkom radim 1vu smenu :D a imam mozda pola sata do granda i bio sam 1000000 puta tamo i samo live rulet cepao :)
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
dali neko zna nesto oko ovog leaderboard vidim da sam na 154 mesto imam oko 38 poena mislim, nije ni bitno to nego hteo bi da pitam kako se zaradjuju ti poeni dali sa osvojenim mestima na turnirima ili nekako drugacije,zasto ako je tako onda mi nisu uracunati poeni za osvojeno 1 mesto na turniru sto je bio na starsu 2 septembra,kome da se obratim za to da mi upisu poene i dali se dobija plus neki dolar za plasman na tom leaderboard.
hvala unapred na odgovoru:)
 
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,074
Awards
21
BG
Chips
255
dali neko zna nesto oko ovog leaderboard vidim da sam na 154 mesto imam oko 38 poena mislim, nije ni bitno to nego hteo bi da pitam kako se zaradjuju ti poeni dali sa osvojenim mestima na turnirima ili nekako drugacije,zasto ako je tako onda mi nisu uracunati poeni za osvojeno 1 mesto na turniru sto je bio na starsu 2 septembra,kome da se obratim za to da mi upisu poene i dali se dobija plus neki dolar za plasman na tom leaderboard.
hvala unapred na odgovoru:)

https://www.cardschat.com/forum/car...riday-sept-2nd-302749/index2.html#post3228133

tu je zvanicno oglaseno da su rezultati tog turnira upisani...
Inace, za plasman na LB-u - ima nagrade, ali jbg treba da procitas\ pronadzes taj post...

slucajno naletao: https://www.cardschat.com/forum/car...rdschat-2016-leaderboard-over-2000-in-278487/
 
Last edited:
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Ljudi jel moguce organizovati neki sateli preko CC foruma
za ovaj dogadjaj, za zainteresovane a ujedno bi i predstavljao CC na dogadjaju?

Na žalost, nije izvodljivo. Organizuje se samo za wsop svakog leta.
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
dali neko zna nesto oko ovog leaderboard vidim da sam na 154 mesto imam oko 38 poena mislim, nije ni bitno to nego hteo bi da pitam kako se zaradjuju ti poeni dali sa osvojenim mestima na turnirima ili nekako drugacije,zasto ako je tako onda mi nisu uracunati poeni za osvojeno 1 mesto na turniru sto je bio na starsu 2 septembra,kome da se obratim za to da mi upisu poene i dali se dobija plus neki dolar za plasman na tom leaderboard.
hvala unapred na odgovoru:)

Zato Vaci što to rade dobrovoljci, volonteri, i ne unosi se sve dan za dan. Otprilike je neki rok nedelju dana. Proveri još jednom i javi, ako ti poeni nisu dodati ja ću proveriti.
 
K

Kuroje

Enthusiast
Silver Level
Joined
May 21, 2016
Total posts
37
Chips
0
moze mi neko okaciti link za 15+ da vidim mogu ili ne mogu igrati posto mi draza ne odg, i gl onima koji igraju vcrs
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
BracaDelija

Vise srece vecera:D
 
Status
Not open for further replies.
Top