Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
milencenov

milencenov

Legend
Bronze Level
Joined
Apr 5, 2016
Total posts
2,445
Awards
22
Chips
1
Kako ces da dignes novac. Ja sam igrala prvi, bila drugo mesto, i ne pada mi na pamet da igram vise.

P.S Čestitam bre !

Moj racun je verificiran. Ja ne depoziram i k**ac daze, ako ne verificiram racuna.

Pa ce vidim dali da podignem $$$ ce bide lako kako da depoziram...

Hvala ti za pozdrav.
 
K

kapobar

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 12, 2015
Total posts
911
Awards
13
Chips
5
Ne igram ni ja intertops.
Nije problem verificirati racun nego traze dosta da odigras ruku da bi podigo pare,tako sam cuo.
Ako uspijes slobodno se pohvali i posalji nam turu pica;)
 
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,051
Awards
21
BG
Chips
246
Aug 2016 CardsChat Newsletter

Jel bi mogao neko da mi posalje taj Newsletter? Nisam ga dobio, a su mi odgovorili da nema mogucnosti da mi ga posalju ponovo. Hvala unapred !!!

a, umalo da zaboravim mail: dejange@hotmail.com
 
B

bolverk1369

Rising Star
Bronze Level
Joined
Aug 29, 2016
Total posts
1
Chips
0
Prvi put sam ovde na forumu pa da se samo javim....

Pozdrav svima!!!!
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Prvi put sam ovde na forumu pa da se samo javim....

Pozdrav svima!!!!
Pozdrav Novi Sad dobro dosao videces da je ok i frendli forum, malo pojuri sta i kako a za sve sto treba pitaj ovde ako ti je problem engleski jezik.
Btw tu je beegees ona ti je isto iz NS :D:D:D (P.S. pise da je iz OZ-a ali to je samo kad je na metli u kasnijim vecernjim satima xexexe)
 
Last edited:
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Pozdrav Novi Sad dobro dosao videces da je ok i frendli forum, malo pojuri sta i kako a za sve sto treba pitaj ovde ako ti je problem engleski jezik.
Btw tu je beegees ona ti je isto iz NS :D:D:D (P.S. pise da je iz OZ-a ali to je samo kad je na metli u kasnijim vecernjim satima xexexe)

Ivaneeeeeeeeeeeeeeee :eek:

:motz: :motz: :eviltongu



tumblr_ndlya3hVNE1qbm9nvo5_r1_1280.gif


:willy:
 
Last edited:
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,051
Awards
21
BG
Chips
246
Jel bi mogao neko da mi posalje taj Newsletter? Nisam ga dobio, a su mi odgovorili da nema mogucnosti da mi ga posalju ponovo. Hvala unapred !!!

a, umalo da zaboravim mail: dejange@hotmail.com


Da sam zamolio za STAR WARS 8, sigurno bih vec dobio neki torrent, ali ovaj newsletter je malo teze, 3-4 klika su to JBG ... Pzdr svima
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Da sam zamolio za STAR WARS 8, sigurno bih vec dobio neki torrent, ali ovaj newsletter je malo teze, 3-4 klika su to JBG ... Pzdr svima

Ja sam potrazila,sry nemam ni u nepozeljnim...
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Da sam zamolio za STAR WARS 8, sigurno bih vec dobio neki torrent, ali ovaj newsletter je malo teze, 3-4 klika su to JBG ... Pzdr svima

vidi prijatelju, pod 1, kad imas bilo kakav problem sa funkcionisanjem foruma posalji poruku adminu/moderatoru, ne citaju svi bas sve na forumu i nesto se nekad previdi, pod 2 ne bih ti preporucio da svoj licni email postavljas na neki ovakav public forum osim ako nisi ljubitelj spama, pod 3 nisam ni ja dobio mail
Proveri da li si u podesavanjima dozvolio da dobijas mejlove
https://www.cardschat.com/forum/com...ter-arriving-weekend-301891/post-3208811.html proveri da nije u spamu, ja sam prosli mesec dobio ovaj nisam, nema ga ni u spamu, mozda ne stize svima u isto vreme...
 
Dejange

Dejange

CC Delija
Loyaler
Joined
Dec 1, 2013
Total posts
10,051
Awards
21
BG
Chips
246
Odmah sam upitao admin-e o mom pronlemu, ali Debi je rekla da ne mogu poslati newsletter ponovo. Vidim da i drugi nisu primili NL ovog meseca, mozda je to neki privremeni problem, a sto se tice mog e-maila, dosta je restriktivan i isto je osumnicenj zbog neprimanja... Nemam spamova tamo uobste, cak ponekad mi neda da udjem u mail sa drugog kompjutera :p
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
hvala drzo na odgovoru.zajebano je sve ovo,mislim 50 postova,o cemu da pises bre.daj da se igra poker a ne razgovor,to se radi uzivo!pozdrav svima i srecno!
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
hvala drzo na odgovoru.zajebano je sve ovo,mislim 50 postova,o cemu da pises bre.daj da se igra poker a ne razgovor,to se radi uzivo!pozdrav svima i srecno!

Nema na cemu, zato smo tu, ma mora da se piskara malo po malo, post dva dnevno i stigne se. jos sad ima i tih turnira za 15+, ja kad sam poceo nije ih bilo samo za FRC i to preko 65 postova je bilo i tesko se upadalo, sad je banja za nove clanove. Samo lagano, napises po nesto svaki dan i dok trepnes prodje mesec dana, ili u mom slucaju 3-4 godine :eek: JBT ne znam ni kolko sam ovde
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
ma,bez veze,radim.tako da pripalim navece,reko ajd da odigram nesto,ima i nasih,tako da je lepse.ali pisanje,c mon.hvala svakako!pozz

i kad pre se ulogovalo 100 ljudi majke ti?
 
Last edited by a moderator:
K

Kuroje

Enthusiast
Silver Level
Joined
May 21, 2016
Total posts
37
Chips
0
Oce biti freepass za vcrs i gde mogu da ga nadjem?
 
K

Kuroje

Enthusiast
Silver Level
Joined
May 21, 2016
Total posts
37
Chips
0
Zamalo da stignem da se registrujem :D
 
cantavir

cantavir

Legend
Silver Level
Joined
Jan 30, 2015
Total posts
1,452
Awards
1
Chips
0
pozz judi opet 1k judi
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Oce biti freepass za vcrs i gde mogu da ga nadjem?
Zamalo da stignem da se registrujem :D
Pazi Kuroje nema late reg-a na regularbim turnirima na Starsima tako da moras da se prijavis pre pocetka turnira i probaj malo sam da pronadjes sta ti treba.:)

P.S. Dobar ti nick :D:D:D

Jel bi mogao neko da mi posalje taj Newsletter? Nisam ga dobio, a su mi odgovorili da nema mogucnosti da mi ga posalju ponovo. Hvala unapred !!!

a, umalo da zaboravim mail: dejange@hotmail.com
Jel treba da ti posaljem ili si se snasao ??


hvala drzo na odgovoru.zajebano je sve ovo,mislim 50 postova,o cemu da pises bre.daj da se igra poker a ne razgovor,to se radi uzivo!pozdrav svima i srecno!
Potrudi se malo, prosaraj po forumu jer najbolje je kad sam pohvatas stvari. U https://www.cardschat.com/forum/general-poker-13/ uvek su opste teme i uvek mozes da nesto napises. Ja te kapiram ovde sam se prijavio jos u maju 2013 ali bas zbog tog pisanja i pitanja sta da pisem itd. nisam ni bio aktivan. Ali kad sam uvideo da ponuda koju nudi CC zapravo i nije tako losa (za mene idealna i najbolja na koju sam naisao - btw bilo je i drugih dobrih ponuda ali tokom vremena one su zamrle ili ugasene ili sta vec) od aprila ove godine sam se malo aktivirao i mogu da ti kazem da mi ne ide lose (Btw. trenutno sam bez posla pa je i to jedan od razloga sto sam pojacao poker :D:D:D). CC forum u zadnje vreme bas raste po broju clanova (moje misljenje) tako da je generalno znatno vise igraca nego ranije kako kazu clanovi koji su duze aktivniji na forumu tako da je malo teze napraviti kintu ali ja se ne bunim i meni je sve ovo totalno OK, usput upoznas i neke zanimljive likove itd. Takodje dobra je ponuda i u home games-ima gde takodje moze da se zaradi nesto cash-a. Sve u svemu eto ti razloga da malo piskaras :):):)
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
Hvala lion king na savetima.potpuno te razumem,potrudicemo se malo,naravno.Bonus nagrade su uvek plus,videcemo veceras,bar sa ovim 15 postova plus.Svakako hvala na savetu.
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Pazi Kuroje nema late reg-a na regularbim turnirima na Starsima tako da moras da se prijavis pre pocetka turnira i probaj malo sam da pronadjes sta ti treba.:)

Jel ti to Ivane iz ličnog iskustva ???? :D :D :D :D
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
Drustvo moram da se pohvalim osvojio sam turnir na starsu,nije mi stalo toliko do novca vec do filinga dobro se osecam kada znam da od preko 290 igraca ja sam pobednik,mislio sam da nikada necu moci da osvojim bilo koji turnir,ipak ja igram poker online oko 4-5 meseca ima mnogo stvari koje ne znam,mada veceras sam igrao vrlo dobro jedno 15-20 min na finalnoj masi nisam igrao bio sam na balkon da popijem kafu i neku cigaretu,jedan rus je bio duplo jaci od mene sa cipovima ali pobedio sam ga.
Pozz svima :)
 
Status
Not open for further replies.
Top