Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
mar_dragan

mar_dragan

Legend
Silver Level
Joined
Jun 1, 2015
Total posts
1,032
Chips
0
Biljani i Lidiji srecan dan zena,valjda bi to bilo to nmg da se setim nijedne vise.
Setio sam se jos jedne matore Milke ali ona je ukrajinka :D
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Biljani i Lidiji srecan dan zena,valjda bi to bilo to nmg da se setim nijedne vise.
Setio sam se jos jedne matore Milke ali ona je ukrajinka :D

:D hvala Marko :) :) :)
 
Sale86_ns

Sale86_ns

Enthusiast
Silver Level
Joined
Mar 8, 2016
Total posts
66
Chips
0
Ja sam Sale,nov sam ovde i drago mi je sto ima ovoliko nasih igraca :D
 
Stevan

Stevan

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 16, 2016
Total posts
592
Chips
0
Sretan 8. Mart lepšem polu :)
 
V

vizuelizacij

Rising Star
Bronze Level
Joined
Mar 8, 2016
Total posts
15
Chips
0
:smile:
Hvala vam sto ste nam se pridruzili na CardsChatu!

Napravili smo ovaj theard u nadi da ce vam pomoci da se osecate ugodnije i da na vasem maternjem jeziku postavite pitanja vezana za online poker,online sobe,besplatne CardsChat turnire(freerolls) i sve ono sto bi moglo da vas zanima vezano za ovaj forum.

Primetili smo da se deo nasih clanova iz Srbije,Hrvatske i Bosne ponekad ne snalazi bas najbolje na Engleskom jeziku i ne mogu da pisu postove od samog pocetka.

Svi smo mi deo ovog foruma zbog toga sto volimo da igramo online poker.CardsChat organizuje veliki broj onlline besplatnih turnira neke od njih mozete igrati odmah a mi vam mozemo pomoci da se kvalifikujete za njih.


Ja sam Lidija i bice mi drago da odgovorim na bilo koje vase pitanje:)

Bas mi je drago sto imam sansu da igram besplatne turnire.


Dali je moguca upotreba piramida sistema kod pokera.

Dali neko zna koji je najbolji rezultat nekog naseg igraca sa Balkana?
 
Last edited by a moderator:
mar_dragan

mar_dragan

Legend
Silver Level
Joined
Jun 1, 2015
Total posts
1,032
Chips
0
Dali neko zna koji je najbolji rezultat nekog naseg igraca sa Balkana?

Ognjen Sekularac,covek sa najvise novca zaradjenih od pokera,on se na statistickim sajtovima vodi kao prvi.
A sto se tice drugih znam samo da je Bojan Gledovic igrao za 888 poker tim jedno vreme,i imao uspeha
ali koliko vidim zadnjih godina slabo mu ide.
Slobodan Ruzicic Ruza,covek koji igra samo live evente,jedan od najpoznatijih u Srbiji,mnogo uspeha na balkanu ali slabo mu ide u Evropi.
 
Stevan

Stevan

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 16, 2016
Total posts
592
Chips
0
Vladimir Bozinovic igra lepo, igrao je wsop 2014, uzeo 42k$ imao top set na flopu i 2 trefa, lik vuče all in, verovatno je znao da ima 2 trefa ali je morao da call.
 
Sale86_ns

Sale86_ns

Enthusiast
Silver Level
Joined
Mar 8, 2016
Total posts
66
Chips
0
Ljudi gde sve mogu da igram freerollove kad dobijem uslove za to ?
 
blef mashine

blef mashine

Rock Star
Silver Level
Joined
Feb 4, 2016
Total posts
146
Chips
0
Hajde sada da vidimo kako znaš srpski jezik. Da vidimo malo gramatiku, padeže, pravopis..... :D :D :D

Možda ipak da se vratiš na engleski jezik :p

koja je sifra za turnir
 
blef mashine

blef mashine

Rock Star
Silver Level
Joined
Feb 4, 2016
Total posts
146
Chips
0
zdravo pokerasi a posebno vi koji svaki dan igrate cardchat turnire Draza.Braca.Lulu.Alatnicar,Bee gees1971.i drugi.ja vas molim da mi pomognete kako da dodjem do cardchat lozinke volim da igram poker a para za uplatu nemam.to mi je dobra prilika da nesto osvojim da mogu igrati neke vece turnire.mala konkurencija a ne kao u bonusbonus turnirima gde se prijavi 5000 pokerasa pa ti osvoji 2 3 dolara hahaha.Javite se unapred hvala moze i na twiteru Nikolic borivoje pozzz
 
mar_dragan

mar_dragan

Legend
Silver Level
Joined
Jun 1, 2015
Total posts
1,032
Chips
0
zdravo pokerasi a posebno vi koji svaki dan igrate cardchat turnire Draza.Braca.Lulu.Alatnicar,Bee gees1971.i drugi.ja vas molim da mi pomognete kako da dodjem do cardchat lozinke volim da igram poker a para za uplatu nemam.to mi je dobra prilika da nesto osvojim da mogu igrati neke vece turnire.mala konkurencija a ne kao u bonusbonus turnirima gde se prijavi 5000 pokerasa pa ti osvoji 2 3 dolara hahaha.Javite se unapred hvala moze i na twiteru Nikolic borivoje pozzz

Pozz druze i dobrodosao.Na pravom si mestu sto se tice lozinke,budi redovan na ovom forumu citaj sta ljudi pisu,pokusaj da se ubacujes u teme,probaj sam da otvoris neku temu da upitas sta te zanima,tako stizes do lozinke.
Za cardschat club ti treba 50 replay-a tako da polako kreni da cesljas forum :D :D
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
zdravo pokerasi a posebno vi koji svaki dan igrate cardchat turnire Draza.Braca.Lulu.Alatnicar,Bee gees1971.i drugi.ja vas molim da mi pomognete kako da dodjem do cardchat lozinke volim da igram poker a para za uplatu nemam.to mi je dobra prilika da nesto osvojim da mogu igrati neke vece turnire.mala konkurencija a ne kao u bonusbonus turnirima gde se prijavi 5000 pokerasa pa ti osvoji 2 3 dolara hahaha.Javite se unapred hvala moze i na twiteru Nikolic borivoje pozzz

Dobrodosao Borivoje, ovaj vecerasnji turnir moze da igra svako i password ce ti biti dostupan tamo oko pola 9, 15 do 9. Sutrasnji takodje mogu da igraju svi koji prate CC preko drustvenih mreza i pass ce biti postavljen na fejsu ili twitteru, tako da vec veceras i sutra mozes da igras dva turnira, za ostale ces morati malo da se strpis al recimo da svaki dan napises po 2-3 posta tamo do utorka ces skupiti 15 postova i moci ces da igras i freeroll koji je utorkom za clanove sa 15+ postova...
 
V

vizuelizacij

Rising Star
Bronze Level
Joined
Mar 8, 2016
Total posts
15
Chips
0
Pozdrav svima, Ja sam Draza i pomagacu Lidiji u ovoj temi.


Dobrodosli!!!

Zanima me kada skupim petnaest postova kako cu znati sifru za freeroll na Poker Starsu?
 
blef mashine

blef mashine

Rock Star
Silver Level
Joined
Feb 4, 2016
Total posts
146
Chips
0
Dobrodosao Borivoje, ovaj vecerasnji turnir moze da igra svako i password ce ti biti dostupan tamo oko pola 9, 15 do 9. Sutrasnji takodje mogu da igraju svi koji prate CC preko drustvenih mreza i pass ce biti postavljen na fejsu ili twitteru, tako da vec veceras i sutra mozes da igras dva turnira, za ostale ces morati malo da se strpis al recimo da svaki dan napises po 2-3 posta tamo do utorka ces skupiti 15 postova i moci ces da igras i freeroll koji je utorkom za clanove sa 15+ postova...

Hvala druze Drazo,snaci cu se nekako.bitno je da sam stupio sa vama u kontakt i da ste voljni pomoci,pratim vas odavno,vidim dosta nasih igraca igra cardchat turnire,gde se prijavi stotinak igraca i nerviram se zbog lozinke sto nemogu da je provalim,a taj turnir je dobra prilika za nas freeroll igrace:)
 
V

vizuelizacij

Rising Star
Bronze Level
Joined
Mar 8, 2016
Total posts
15
Chips
0
Nagradni fond

Mogli bi sponzori da organizuju online turnire sa robnim nagradama.
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Cesto i bude robnih nagrada ali ne budu konkretno nagrade od jednog turnira vec kad budu neke promocije kao sto jr sad bilo svetsko prvenstvo ili pre nekolko je bio headsup championship i slicno i robne nagrade tipa duks majica solja i te stvari, sa oznakama cardschata i ne mogu da se kupe u prodavnici. Ja imam dva duksa i majicu i mogu da ti kazem da su kvalitetni...
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Cesto i bude robnih nagrada ali ne budu konkretno nagrade od jednog turnira vec kad budu neke promocije kao sto jr sad bilo svetsko prvenstvo ili pre nekolko je bio headsup championship i slicno i robne nagrade tipa duks majica solja i te stvari, sa oznakama cardschata i ne mogu da se kupe u prodavnici. Ja imam dva duksa i majicu i mogu da ti kazem da su kvalitetni...

jos malo pa na pijacu. . .
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Na lumundo komso. Ko ce da se cima da nosi :D
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
heheheheheh i to sto kazes :D :D :D
 
Status
Not open for further replies.
Top