Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
alaz3r

alaz3r

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 25, 2013
Total posts
309
Chips
0
Sretno vam veceras :p Mene su bacili sa bugarima i grcima xD Ma'da mi to nebitno :D
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Da stavimo svi onu sliku sto si ti stavila tamo u temi?????

Jebote to se igra veceras i sutra, ja radim veceras JBG, probacu da se se registrujem sa kompa kuci pa da igram na telefonu na poslu... Jel isti sistem ko prosle godine???

Ja sam stavila tu sliku na avatar :D
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Da stavimo svi onu sliku sto si ti stavila tamo u temi?????

Jebote to se igra veceras i sutra, ja radim veceras JBG, probacu da se se registrujem sa kompa kuci pa da igram na telefonu na poslu... Jel isti sistem ko prosle godine???

Ja promenih :D
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Sretno vam veceras :p Mene su bacili sa bugarima i grcima xD Ma'da mi to nebitno :D

Vidim sto ti je nebitno,odmah si dosao da nam se pozalis:D
 
mar_dragan

mar_dragan

Legend
Silver Level
Joined
Jun 1, 2015
Total posts
1,032
Chips
0
Marko mi izmenjasmo avatare :D

Blago vama :D


Salim se i ja sam izmenio,juce mi bila ludnica ovde pa sam zaboravio,ali evo sa zakasnjenjem :D

I dalje ne mogu da verujem da me lik odnese sa pokerom 7 s tim da je samo jednu imao u ruci :)
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Blago vama :D


Salim se i ja sam izmenio,juce mi bila ludnica ovde pa sam zaboravio,ali evo sa zakasnjenjem :D

I dalje ne mogu da verujem da me lik odnese sa pokerom 7 s tim da je samo jednu imao u ruci :)

Heh, osveta večeras. Ja radim tako da ako ništa drugo, bar ću da smetam ostalima :D
 
cantavir

cantavir

Legend
Silver Level
Joined
Jan 30, 2015
Total posts
1,452
Awards
1
Chips
0
hhhh samo nama nemoj :p
 
akran75

akran75

Legend
Bronze Level
Joined
Sep 21, 2013
Total posts
1,867
Awards
15
Chips
48
kako ide ovaj world turnir.?
ako sam sinoc ispao saq turnira negdje u srednjoj fazi,smijem li igrati sljedeci?
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
kako ide ovaj world turnir.?
ako sam sinoc ispao saq turnira negdje u srednjoj fazi,smijem li igrati sljedeci?

Igras svaki. Svi igraju sve turnire.
 
akran75

akran75

Legend
Bronze Level
Joined
Sep 21, 2013
Total posts
1,867
Awards
15
Chips
48
zahvaljujem .jako ste ljubazni.
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Mnogo smo jaki :D

a da promenimo avatare u neke sa zastavom il grbom npr?????

Drazo umesto sto bi da menjas grbove i zastave bolje bi bilo da odigras neki turnir:D
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Ima li neko iskustvo u vezi nagodbe sa policijom zbog brze vožnje ?
Ili sam :smokin: ..... :p
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Sta bi Biljo?
 
S

StorkBoy

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
119
Chips
0
Pozdrav svima, ja sam Dragan - StorkBoy - iz Srbije, Beograd.

Prvo da vam pozelim svima srecu za stolom ali samo dok ne sedimo za istim, ha,ha,ha.
Covece kako prija kada srentes svoje ljude, stvarno mi drago da sam nasao ovaj post. Pozdrav svima i iz komsiluka, od Vardara do Triglava :)

Imam jednu molbu i par pitanja.
Da li neko moze da pogleda moj profil i da mi kaze sta jos treba da uradim da bih se kvalifikovao za freeroll.
Ja mislim da sam clan duze od 30 dana ali sam tek pre nekih 4-5 dana poceo da postavljam postove i nisam siguran ali mislim da sam skupio nekih 7-8 kom. Jel imam sanse za sledeci Utorak da se kvalifikujem za taj freeroll. Negde sam procitao da i sa 15 postova mozes da dobijes password za Tuesday Freeroll. Jel to tacno.

Sledece pitanje je sta tacno oni kapiraju i racunaju kao post. Pismo koje ja sada vama pisem ili i neka kraca forma dolazi u obzir kao neki odgovor od par reci-recenica.
Jel svakog meseca treba da imas 50 postova da bi ostao clan da ne dobijes nogu. Cuo sam i da je to moguce ako nisi aktivan.
Da li se postovi na nasem jezuku racunaju ili samo na engleskom.

Naravno svaki savet i pomoc kako da ispostujem sve sto treba da bih bio redovan clan Freeroll Club-a bice mi od velike koristi i hvala na tome unapred i izvinite na opsirnosti.
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Pozdrav svima, ja sam Dragan - StorkBoy - iz Srbije, Beograd.

Prvo da vam pozelim svima srecu za stolom ali samo dok ne sedimo za istim, ha,ha,ha.
Covece kako prija kada srentes svoje ljude, stvarno mi drago da sam nasao ovaj post. Pozdrav svima i iz komsiluka, od Vardara do Triglava :)

Imam jednu molbu i par pitanja.
Da li neko moze da pogleda moj profil i da mi kaze sta jos treba da uradim da bih se kvalifikovao za freeroll.
Ja mislim da sam clan duze od 30 dana ali sam tek pre nekih 4-5 dana poceo da postavljam postove i nisam siguran ali mislim da sam skupio nekih 7-8 kom. Jel imam sanse za sledeci Utorak da se kvalifikujem za taj freeroll. Negde sam procitao da i sa 15 postova mozes da dobijes password za Tuesday Freeroll. Jel to tacno.

Sledece pitanje je sta tacno oni kapiraju i racunaju kao post. Pismo koje ja sada vama pisem ili i neka kraca forma dolazi u obzir kao neki odgovor od par reci-recenica.
Jel svakog meseca treba da imas 50 postova da bi ostao clan da ne dobijes nogu. Cuo sam i da je to moguce ako nisi aktivan.
Da li se postovi na nasem jezuku racunaju ili samo na engleskom.

Naravno svaki savet i pomoc kako da ispostujem sve sto treba da bih bio redovan clan Freeroll Club-a bice mi od velike koristi i hvala na tome unapred i izvinite na opsirnosti.
Pozdrav Dragane. Sve cemo ti objasniti samo da nam se zavrsi trening... mi smo ti malo sasava grupa....imamo i iste trenerke :D

977acaa47909c2527656da9fc8f6b6f7.png
 
Sakolik029

Sakolik029

Rock Star
Silver Level
Joined
Jan 18, 2016
Total posts
381
Chips
0
Hi all!I'm new here,tell me how and where to write posts,thank you:)
 
Status
Not open for further replies.
Top