Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
Pozdrav ljudi.jel sve u redu sa forumom ili mene samo zeza?
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Sretno svima večeras na Pokerstarsu:)
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
ajd neka je sa sreco,!sta se igra?lol
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Ljudi da li neko moze da me uputi kako se aplicira za Club Freeroll Membre?
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
imas sve na temi cardschat freeroll club requiements.tamo sve lepo pise,moras biti aktivan 30 dana.imati kvalitetne postove,vise od 60,i na kraju kad apliciras cekas min dve nedelje ako te prime.
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Ok,hvala buni me sto me non stop vrti u krug sa linkovima
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
Nema na cemu.i ja sam aplicirao.sad trazim neku vezu.dal draza,lulu,bee gees,i jos neko.naci ce se.pozdrav
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Sad sam ti malo prelistao postove, nisam brojao dal imas 50 na engleskom (postovi na srpskom se vise ne broje kad se prijavljujes za klub) ali me brine to sto su dosta kratki, bukvalno po recenica, e sad vidi ja ne radim provere za FRC tako da ovo sto ti kazem ne mora da bude 100% tacno ali nemoj da se iznenadis ako ne budes primljen sad posle ove prijave, gledaj da bar narednih nedelju dve, dok traje provera pises malo detaljnije (i vise) na engleskom, mozda spasi situaciju...
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Sad sam ti malo prelistao postove, nisam brojao dal imas 50 na engleskom (postovi na srpskom se vise ne broje kad se prijavljujes za klub) ali me brine to sto su dosta kratki, bukvalno po recenica, e sad vidi ja ne radim provere za FRC tako da ovo sto ti kazem ne mora da bude 100% tacno ali nemoj da se iznenadis ako ne budes primljen sad posle ove prijave, gledaj da bar narednih nedelju dve, dok traje provera pises malo detaljnije (i vise) na engleskom, mozda spasi situaciju...

Hvala Drazo znam da su kraci i trudim se da budu duzi od recenice,a mene buni posto sam pratio linkove da se nisam vise put prijavio i da li sam se prijavio,totalno glupo zvuci ali jeste tako.
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Pozdrav svima,evo mene opet. . .resio sam da krenem da uplacujem,pa me zanima koje kartice da izvadim,da sa njima mogu da uplatim a i isplatu da izvrsim? ? ?
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Pozdrav svima,evo mene opet. . .resio sam da krenem da uplacujem,pa me zanima koje kartice da izvadim,da sa njima mogu da uplatim a i isplatu da izvrsim? ? ?

Bilo koja platna kartica,vecina banaka je blokiralo igre na srecu.Ja koristim Nettler on mi je ok jeste da placas neku malu proviziju ali i to je ok.
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Bilo koja platna kartica,vecina banaka je blokiralo igre na srecu.Ja koristim Nettler on mi je ok jeste da placas neku malu proviziju ali i to je ok.

kako on fukcionise? ? ?mogu na bilo kom bankomatu da podignem ili kako vec?i kako da dodjem do te kartice???
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
gledao sam nesto, izrada kartice je 13$ i 6$ provizija za podizanje gotovine, komplikovan mi je proces dobijanja kartice samo,ja sam iz odzaka i tu imam kontinental banku ,tu vidim da ima ova kartica da se podigne http://www.kombank.com/visa-electron-paywave pa me znaima dali mozda neko ima iskustva sa njom? ? ? dali moze sa njom da se uplacuje i isplacuje? ? ?
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
gledao sam nesto, izrada kartice je 13$ i 6$ provizija za podizanje gotovine, komplikovan mi je proces dobijanja kartice samo,ja sam iz odzaka i tu imam kontinental banku ,tu vidim da ima ova kartica da se podigne http://www.kombank.com/visa-electron-paywave pa me znaima dali mozda neko ima iskustva sa njom? ? ? dali moze sa njom da se uplacuje i isplacuje? ? ?

Ne može ni sa jednom karticom da se uplaćuje na poker sobe.

P.S. Počni ti da isplaćuješ a ne da uplaćuješ.

Možeš da uzmeš internet visa karticu, otvoriš nalog na netelleru ili skrillu i sa vise uplatiš na neki od tih naloga a sa njih na stars ili već gde želiš. Kada isplaćuješ isplatiš na neteller ili skrill i odatle na svoju visu. To je jedan način ukoliko ne želiš da poručiš karticu. Mana je što su te internet kartice predviđene samo za plaćanje, tako da sa njih ne možeš podići novac na bankomatu. Možeš u filijali i to samo ako hoćeš da ih ugasiš.



E sada ako neko još pita isto.... :damnmate: :boxing:
 
Last edited:
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
gledao sam nesto, izrada kartice je 13$ i 6$ provizija za podizanje gotovine, komplikovan mi je proces dobijanja kartice samo,ja sam iz odzaka i tu imam kontinental banku ,tu vidim da ima ova kartica da se podigne http://www.kombank.com/visa-electron-paywave pa me znaima dali mozda neko ima iskustva sa njom? ? ? dali moze sa njom da se uplacuje i isplacuje? ? ?

Ne može ni sa jednom karticom da se uplaćuje na poker sobe.

Kao sto su ti bee i protuva vec rekli ne postoji kartica sa kojom mozes direktno da uplacujes i isplacujes na i sa poker sajtova.
Moras da otvoris Netteler ili skrill racun pored vec navedene visa elektron kartice.
To je trenutno jedina opcija koliko ja znam.Neka me neko ispravi ako gresim...
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
moram ja to sa drazom uz pivo da prostudiram jos malo,mislim da sam skontao, bice i isplate ne brinite nego nemam ja vremena da se zezam,imam jako malo vremena pa ne mogu da budem posvecen kao vi,da sam stalno tu,i da pratim kad koji turnir pocinje i ostalo. . .ovo mi je mnogo jeftinije nego to. . .
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
moram ja to sa drazom uz pivo da prostudiram jos malo,mislim da sam skontao, bice i isplate ne brinite nego nemam ja vremena da se zezam,imam jako malo vremena pa ne mogu da budem posvecen kao vi,da sam stalno tu,i da pratim kad koji turnir pocinje i ostalo. . .ovo mi je mnogo jeftinije nego to. . .

Nisam sigurna da su ovde svi posvećeni u tolikoj meri kako ti kažeš. Neki rade i po 24h, putuju do posla sat ipo, imaju porodicu, život.... toliko....
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
pa ko hoce da uzme neku lovicu za dz mora da bude vise posvecen da se ne lazemo
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
pa ko hoce da uzme neku lovicu za dz mora da bude vise posvecen da se ne lazemo

Da,ali realno mislim da danas nemas bas puno ljudi bar kod nas koji mogu samo pokeru da se posvete.Kao sto je Lulu rekla.Naravno ako se posvetis tome sto posto i nemas druge obaveze kinta dolazi kao rezultat tvog rada.
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Da,ali realno mislim da danas nemas bas puno ljudi bar kod nas koji mogu samo pokeru da se posvete.Kao sto je Lulu rekla.Naravno ako se posvetis tome sto posto i nemas druge obaveze kinta dolazi kao rezultat tvog rada.

bas iz tog razloga i kazem,ako ne ulozis svoj novac tesko da ces uzeti nesto,ne kazem da neces ali moras biti mnogo posvecen,meni je jeftinije da uplatim nego da jurim za dz da igram
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Hvala Drazo znam da su kraci i trudim se da budu duzi od recenice,a mene buni posto sam pratio linkove da se nisam vise put prijavio i da li sam se prijavio,totalno glupo zvuci ali jeste tako.

Onaj post sto sam napisao mislio sam na pretoriana, njegove sam postove listao, sad gledam tvoje, malo je bolja situacija kod engleskih postova, samo nisam brojao da li ih imas dovoljno, al za svaki slucaj pojacaj engleske narednih nedelju dve...
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Hvala ti,pazi ne znam uopste koliko postova treba,da pojacacu.Znas sta me buni tamo kada gledas za aplikaciju u klub stoje linkovi koje pratis,e sad mene buni sto te to vrti u krug koliko sam video.Pitanje je da li postoji nesto sto se popunjava ili samo ispratis te linkove?
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
moram ja to sa drazom uz pivo da prostudiram jos malo,mislim da sam skontao, bice i isplate ne brinite nego nemam ja vremena da se zezam,imam jako malo vremena pa ne mogu da budem posvecen kao vi,da sam stalno tu,i da pratim kad koji turnir pocinje i ostalo. . .ovo mi je mnogo jeftinije nego to. . .

Komso kao sto znas Draza ne zna sta je uplata ;) samo isplata :D
al i to davno bese :D
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
pozdrav drugari!dobro vece.citam i listam.Za protuvu,otvori neteller nalog,na njega mozes da uplatis sa bilo koje kreditne kartice,ili za internet,a lovu povlacis direktno sa starsa.Naravno na istu tu karticu,a mozes i preko netelera isplatu.inace,ranije je bilo mnogo lakse isplatiti nesto,a sad sience fiction.realno kad krenes da radis,sve te stize,pa i kriza rezultata.ali igras poker jer ga volis,sad doci ce kad tad,ne treba brzati,strpljen spasen.po malo!
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
pozdrav drugari!dobro vece.citam i listam.Za protuvu,otvori neteller nalog,na njega mozes da uplatis sa bilo koje kreditne kartice,ili za internet,a lovu povlacis direktno sa starsa.Naravno na istu tu karticu,a mozes i preko netelera isplatu.inace,ranije je bilo mnogo lakse isplatiti nesto,a sad sience fiction.realno kad krenes da radis,sve te stize,pa i kriza rezultata.ali igras poker jer ga volis,sad doci ce kad tad,ne treba brzati,strpljen spasen.po malo!

Petorijan hvala ti,ali ovo je za garfield89 por.
 
Status
Not open for further replies.
Top