Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
M

MASURON2KE

Rock Star
Silver Level
Joined
Oct 21, 2015
Total posts
412
Chips
0
Meni je moja stara skrill kartica istekla u septembru novu sam dobio 28 septembra i probao sam da je aktiviram i nisam mogao poslao sam mejl suportu i evo jos nisam dobio odgovor!!!!
Koliko se cini izgleda da je kraj price ...
A verovatno ce i netteler da ukinu jer je to sad ista firma ....
 
M

MASURON2KE

Rock Star
Silver Level
Joined
Oct 21, 2015
Total posts
412
Chips
0
A sada sam proverio nemam vise opciju da narucim karticu na netelleru :(
 
M

MASURON2KE

Rock Star
Silver Level
Joined
Oct 21, 2015
Total posts
412
Chips
0
Ovo sam naslutio pre jedno 6 meseci kada mi je bankomat KBM banke (sada je to direktna banka)nije hteo da primi skrill karticu a na tom bankomatu sam vec podizao uspesno novac..I otprilike u isto vreme kod mene u firmi nisam mogao da platim sa skrill kartice racun za komunalne usluge (ubacim karticu u aparat i ne prepoznaje tj uopste nece da je ucita)a to sam uspesno radio zadnje dve godine ....
 
A

AMIGO

Rising Star
Bronze Level
Joined
Oct 5, 2016
Total posts
1
Chips
0
Novi

Pozdrav sima, ja sam novi na forumu i ovo mi je prvi post, ako mozete da mi pomognete kako i sta treba da uradim da bi igrao u freeroll turnirima :)
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Pozdrav sima, ja sam novi na forumu i ovo mi je prvi post, ako mozete da mi pomognete kako i sta treba da uradim da bi igrao u freeroll turnirima :)

Pozdrav, vrlo jednostavno, cetvrtkom je turnir za sve clanove, utorkom, petkom i nedeljom su turniri za clanove sa 15 i vise postova a ponedeljkom sredom i subotom su turniri za clanove freeroll kluba (clanove koji imaju vise od 50 postova i duze od 30 dana su na forumu).

Sto se postova tice, pisi gde god imas sta da dodas i da ima smisla, u ovoj temi na srpskom u ostalima na engleskom, gledaj da ti postovi ne budu kratki da imaju veze sa temom u kojoj pises...

sve ostalo cemo u hodu


Dobrodosao
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Ovo sam naslutio pre jedno 6 meseci kada mi je bankomat KBM banke (sada je to direktna banka)nije hteo da primi skrill karticu a na tom bankomatu sam vec podizao uspesno novac..I otprilike u isto vreme kod mene u firmi nisam mogao da platim sa skrill kartice racun za komunalne usluge (ubacim karticu u aparat i ne prepoznaje tj uopste nece da je ucita)a to sam uspesno radio zadnje dve godine ....
Pozdrav komsija :D Bas cudno obzirom da je u pitanju mastercard - mislim ..ne bi trebalo da ima veze ko je izdavalac. Ali kod nas moze kako im se digne jbg.
Ja sam srecom narucio karticu i dobio je sredinom septembra i za sada nema problema ali nista me ne bi iznenadilo sta god da se desi. Ali valjda ce sve da bude ok (bar dok traju kartice):confused::confused:
 
M

MASURON2KE

Rock Star
Silver Level
Joined
Oct 21, 2015
Total posts
412
Chips
0
Pozdrav komsija :D Bas cudno obzirom da je u pitanju MasterCard - mislim ..ne bi trebalo da ima veze ko je izdavalac. Ali kod nas moze kako im se digne jbg.
Ja sam srecom narucio karticu i dobio je sredinom septembra i za sada nema problema ali nista me ne bi iznenadilo sta god da se desi. Ali valjda ce sve da bude ok (bar dok traju kartice):confused::confused:

Ocigledno je da postoji neki problem pogotovo sto sam malopre proveravao na netleru i video da nemam vise opciju da narucim njihovu karticu a to sam mogao do ovog meseca cak sta vise slali su mi mejl jedno bar desetak puta u zadnjih mekoliko meseci da narucim karticu
 
M

MASURON2KE

Rock Star
Silver Level
Joined
Oct 21, 2015
Total posts
412
Chips
0
Congratulations, your Skrill Prepaid MasterCard® is now activated.

Your card is linked to your Skrill account. To add funds to your Skrill account, login online and click on the “Upload” button to load your card.

Now you can start enjoying your new card with instant access to your funds anytime and anywhere in the world. MasterCard® cards are accepted in over 35 million of shops, restaurants and 1.9 million ATMs worldwide.


Thank you for using Skrill,

The Skrill Help Team.

Posle 7 dana cekanja izgleda da je proradilo opet imam tab sa skrill prepaid card koji mi je bio nestao od prosle nedelje :)
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Congratulations, your Skrill Prepaid MasterCard® is now activated.

Your card is linked to your Skrill account. To add funds to your Skrill account, login online and click on the “Upload” button to load your card.

Now you can start enjoying your new card with instant access to your funds anytime and anywhere in the world. MasterCard® cards are accepted in over 35 million of shops, restaurants and 1.9 million ATMs worldwide.


Thank you for using Skrill,

The Skrill Help Team.

Posle 7 dana cekanja izgleda da je proradilo opet imam tab sa skrill prepaid card koji mi je bio nestao od prosle nedelje :)


O bože kakva je ovo igranka !!!! Meni juče pošalju mail da mogu da poništim ovu što imam i da poručim drugu :confused: :confused: :confused:

Sada sam otvorila moj nalog i vidim da imam tu opciju. Haos.
 
P

Prolaznik

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 9, 2007
Total posts
217
Chips
0
Ako ti stara vazi do 2019, sta ce ti nova? Nemoj da rizikujes, uzimaj novu samo ako te nateraju :wink:
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Nova poruka od dragog nam Skrill-a
I am sorry but jebi ga....

7354c4be287c5b14dab24dcfda6c5287.png
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
kako moze da se poruci ova skrill kartica,kakve povoljnosti ona donosi,ima li nekakvu razliku izmedju ove kartice i visa kreditna kartica moze da mi kazete gde bih mogao detaljnije da se informiram,ne znam dali vazi kod nas u makedoniju,nisam do sada povlacio novac sa skrilla zato sto ga nemam:) imao sam nekih 160 eura ali sam ih prokockao na terminator 2:) jedan moj drug povlaci pare na kreditnu karticu ali posle podnosi danocnu prijavu u upravi za javne prihode,kakva je situacija sa skrillovom karticom nisam upoznat
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
kako moze da se poruci ova skrill kartica,kakve povoljnosti ona donosi,ima li nekakvu razliku izmedju ove kartice i visa kreditna kartica moze da mi kazete gde bih mogao detaljnije da se informiram,ne znam dali vazi kod nas u makedoniju,nisam do sada povlacio novac sa skrilla zato sto ga nemam:) imao sam nekih 160 eura ali sam ih prokockao na terminator 2:) jedan moj drug povlaci pare na kreditnu karticu ali posle podnosi danocnu prijavu u upravi za javne prihode,kakva je situacija sa skrillovom karticom nisam upoznat

Otvori nalog na www.skrill.com ili na www.neteller.com i tamo se registruješ. Možeš da uplatiš na njih sa svoje vise a odatle gde god hoćeš. Nema nikakve poreske :D Ja imam obe kartice. neteller koristim za pokerstars jer nema provizije pri uplati i isplati. Tu imaš i opcije da poručiš kartice. Ako dižeš novac na bankomatu, plaćaš proviziju, ako plaćaš njome onda nemaš proviziju. :D
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
Hvala bee gees :) ja imam vec nalog na skrill,uplatio sam pare preko moje visa kreditne kartice,nisam do sada povukao pare nijednom zato sto nema nista,mislio sam da ima nekakve povoljnosti da imam skrill karticu ali prema ovome sto si napisala sve isto mi je dali preko vise ili preko skrill kartice,kod nas je zabranjeno da se kladis preko neta ili da igras poker,zato kada povucem pare na kreditnu karticu moram da prijavim upravi za javne prihode odakle su mi te pare,pa zato necu nikad da povucem da ne zaglavim u corku :) :) :) salim se naravno ali ima nekakve glupe procedure a ima bogami i kazne:) :) :)
 
P

Prolaznik

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 9, 2007
Total posts
217
Chips
0
Hvala bee gees :) ja imam vec nalog na skrill,uplatio sam pare preko moje visa kreditne kartice,nisam do sada povukao pare nijednom zato sto nema nista,mislio sam da ima nekakve povoljnosti da imam skrill karticu ali prema ovome sto si napisala sve isto mi je dali preko vise ili preko skrill kartice,kod nas je zabranjeno da se kladis preko neta ili da igras poker,zato kada povucem pare na kreditnu karticu moram da prijavim upravi za javne prihode odakle su mi te pare,pa zato necu nikad da povucem da ne zaglavim u corku :) :) :) salim se naravno ali ima nekakve glupe procedure a ima bogami i kazne:) :) :)
Kako isto? :)
Ako podignes pare na bankomatu, ne moras nikome nista da prijavis... :cool:
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Hvala bee gees :) ja imam vec nalog na skrill,uplatio sam pare preko moje visa kreditne kartice,nisam do sada povukao pare nijednom zato sto nema nista,mislio sam da ima nekakve povoljnosti da imam skrill karticu ali prema ovome sto si napisala sve isto mi je dali preko vise ili preko skrill kartice,kod nas je zabranjeno da se kladis preko neta ili da igras poker,zato kada povucem pare na kreditnu karticu moram da prijavim upravi za javne prihode odakle su mi te pare,pa zato necu nikad da povucem da ne zaglavim u corku :) :) :) salim se naravno ali ima nekakve glupe procedure a ima bogami i kazne:) :) :)

E pa zato, prebacis na Skrill, podigneš na bankomatu, platiš malo provizije....nema poreske, nema kazni, nema uprave javnih prihoda.....ma šta ja njih reklamiram !?!? :confused: :confused: :confused:


:D :D :D
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Dragi moji potrebna mi je mala podrska.Osvojila sam London package na 888 ali kao sto znate nama je potrebna viza za UK.Vizu ne mogu da dobijem na vreme da bih ucestvovala na tom turniru i sad pokusavam da ga zamenim za neki drugi package.
Ako imate par minuta vremena da ostavite par reci podrske na 888 rep bila bih vam zahvalna.
https://www.cardschat.com/forum/poker-rooms-10/888-poker-official-support-thread-252119/index22.html

Šta bre ako imaju vremena ???? Naravno da imaju :D
Ne uzima se svaki dan package :)
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
Dragi moji potrebna mi je mala podrska.Osvojila sam London package na 888 ali kao sto znate nama je potrebna viza za UK.Vizu ne mogu da dobijem na vreme da bih ucestvovala na tom turniru i sad pokusavam da ga zamenim za neki drugi package.
Ako imate par minuta vremena da ostavite par reci podrske na 888 rep bila bih vam zahvalna.
https://www.cardschat.com/forum/poker-rooms-10/888-poker-official-support-thread-252119/index22.html
Uh bas bedak Lidija - nadam se da ce se naci neko resenje na obostrano zadovoljstvo. Imas moju punu podrsku i zelim da dobijas bar neku zamenu ako je moguce :icon_thum
 
P

Prolaznik

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 9, 2007
Total posts
217
Chips
0
Kazu da ce problemi sa verifikacijom Skrill mastercard biti reseni 18 oktobra. Neki koji su zvali telefonom resili su to, jedan cak obicnim mejlom, ali navodno nema razloga za paniku - treba samo sacekati taj 18 oktobar...
 
K

kapobar

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 12, 2015
Total posts
911
Awards
13
Chips
5
Ja sam takodje dobio novu skrill karticu koja vazi do 2019 koju sam bez problema verifikovao na sajtu.
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Kazu da ce problemi sa verifikacijom Skrill mastercard biti reseni 18 oktobra. Neki koji su zvali telefonom resili su to, jedan cak obicnim mejlom, ali navodno nema razloga za paniku - treba samo sacekati taj 18 oktobar...

Исти одговор сам и ја добио, требало би да успем да верификујем картицу после 18. а стара ми важи до 31...
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Dragi moji potrebna mi je mala podrska.Osvojila sam London package na 888 ali kao sto znate nama je potrebna viza za UK.Vizu ne mogu da dobijem na vreme da bih ucestvovala na tom turniru i sad pokusavam da ga zamenim za neki drugi package.
Ako imate par minuta vremena da ostavite par reci podrske na 888 rep bila bih vam zahvalna.
https://www.cardschat.com/forum/poker-rooms-10/888-poker-official-support-thread-252119/index22.html
Hvala svima na podrsci ali izgleda da 888 ne razume da mi bez vize ne mozemo da putujemo u UK.
Hi Lidija,

We appreciate your membership and I am sorry to her about the visa issues you are facing. Unfortunately Lidija there is nothing we can do.

As per the terms and conditions, this package is not refundable exchangeable or transferable.

I hope that you will find a way to make it Lidija.

Best,

Valerie
Live Events Coordinator
888poker Team
 
Status
Not open for further replies.
Top