Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Da li neko zna sta je bilo sa sifrom za veceras?
 
cantavir

cantavir

Legend
Silver Level
Joined
Jan 30, 2015
Total posts
1,452
Awards
1
Chips
0
hihihi zaboravili su postaviti
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
Pa evo bas sam pisao juiceeq.da vidimo

A mozda i draza nesto zna.ne verujem da je do njih.verovatno neki problem.ali sta sad idemo dalje
 
Last edited by a moderator:
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
Mene vise brine kako da procitam poruku na ovoj aplikaciji
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
hihihi zaboravili su postaviti

Najbolje da su zaboravili,da stalno zaboravljaju.Licno misljenje nemaje niti treba jel uvek neki idijot seruje sifru za FB-u
 
cantavir

cantavir

Legend
Silver Level
Joined
Jan 30, 2015
Total posts
1,452
Awards
1
Chips
0
Martin danas nije bio tu on uvek postavi pass a Drazo verovatno radi
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
E a zasta je ovaj link,to ne razumem.poruke su ti u gornjem desnom uglu ispod imena
 
cantavir

cantavir

Legend
Silver Level
Joined
Jan 30, 2015
Total posts
1,452
Awards
1
Chips
0
mi starijih na drugi link dobijamo al ni tamo nisu postavili pass
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Sto je najgore, ne radim, sedim kuci i blejim po forumu, i ni na kraj pameti mi nije bilo da pogledam dal je postavljena sifra, cesto nisam tu u ovo vreme i ne pamtim kad sam postavio sifru zadnji put i odvikao sam se da vam kazem iskreno... :(

U svoje ime i u ime cardschat-a se izvinjavam svima koji zbog naseg propusta nisu mogli da igraju ovaj turnir...
 
miamia

miamia

Legend
Silver Level
Joined
Jan 5, 2014
Total posts
1,146
Chips
0
Pozdrav.Bas super da ima ovako nesto na ovom forumu,bas zbog neznanja engleskog jezika i nerayumijevanja drugih sam i zapostavio ovaj forum.Naime ,ja najvise igram mixed gamese,nisam tipican pokeras,vecinom cash draw gamese i turnire mixed gamese.kako su ukinuli Gotw na tiltu,ja bas i nemam neke inspiracije igrat previse online poker,zato sam poceo igrat lokalne live turnire.bude nas petnaestak,prvih sat vremena rebuy i odigram fantasticno,osvojim turnir i govori mi dealer,ma to ti je normalno,prvi put svi osvajaju.naravno,sad nakon dvadesetak odigranih turnira vidim da mi puno toga fali u igri,a jos uz to sam poceo igrat i cash .dosao sam na ovaj forum opet,ne bi li nasao jedan sjajan artikl ,koji sam davno ovdje procitao bas o pocetnicima u live igrama,strategiji i raznim zapazanjima drugih igraca.bio bi zahvalan kad bi me netko uputio da takvog ili slicnih artikala.Hvala
 
cantavir

cantavir

Legend
Silver Level
Joined
Jan 30, 2015
Total posts
1,452
Awards
1
Chips
0
hihihi ja sam mislio da radis lol ne sekiram se ma sledeci put ja uopste se ne nerviram zato
 
cantavir

cantavir

Legend
Silver Level
Joined
Jan 30, 2015
Total posts
1,452
Awards
1
Chips
0
ja vise se pizdim kad imamo 500 igraca i ne bi smeo max 200
 
bracadelija

bracadelija

Legend
Silver Level
Joined
Sep 6, 2014
Total posts
1,892
Awards
4
Chips
0
Ma ako nisu postavili pass, ja iskreno bih voleo jos 10 puta da ne postave da nauce da cene i ne dele pass okolo,i treba se podici limit bar na 30+ posta.
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
JBG, desava se...

Ubuduce kad vidite da nema passworda, pogotovo za FRC clanove, sutnite mi PM, namestena mi je mail notifikacija, videcu odma i resicemo :D
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Ma ako nisu postavili pass, ja iskreno bih voleo jos 10 puta da ne postave da nauce da cene i ne dele pass okolo,i treba se podici limit bar na 30+ posta.

U potpunosti se slazem sa tobom,zadnje 2 nedelje sifra je konstantno na FB-u.To po meni nije u redu ni ja nisam nesto aktivan na forumu pa mozda nemam pravo da se bunim ne znam.
 
cantavir

cantavir

Legend
Silver Level
Joined
Jan 30, 2015
Total posts
1,452
Awards
1
Chips
0
JBG, desava se...

Ubuduce kad vidite da nema passworda, pogotovo za FRC clanove, sutnite mi PM, namestena mi je mail notifikacija, videcu odma i resicemo :D

ok:party:
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Sto je najgore, ne radim, sedim kuci i blejim po forumu, i ni na kraj pameti mi nije bilo da pogledam dal je postavljena sifra, cesto nisam tu u ovo vreme i ne pamtim kad sam postavio sifru zadnji put i odvikao sam se da vam kazem iskreno... :(

U svoje ime i u ime cardschat-a se izvinjavam svima koji zbog naseg propusta nisu mogli da igraju ovaj turnir...

Drazo tebi je sve oprosteno,red je bio i ti da pogresis.Bilo je pitanje vremena kada ces :D :D
 
cantavir

cantavir

Legend
Silver Level
Joined
Jan 30, 2015
Total posts
1,452
Awards
1
Chips
0
Ma ako nisu postavili pass, ja iskreno bih voleo jos 10 puta da ne postave da nauce da cene i ne dele pass okolo,i treba se podici limit bar na 30+ posta.
mozes ga jebati Braco kad Carlos uvek izda pass
 
K

kapobar

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 12, 2015
Total posts
911
Awards
13
Chips
5
Ne znam sto se desava sa ovim moderatorima ,meni prije neki dan oduzeli 15 poena na leadebord,pa mi je Martin ponovo vratio kad sam mu rekao.I na prosli leadebord su pomjesali neke turnire al ja sam bio racunao pa su ispravili.Proveravajte i vi
 
protuva35

protuva35

Rock Star
Silver Level
Joined
Nov 28, 2015
Total posts
163
Chips
0
Evo jedne pesme da vas oraspolozi ;)

 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Ne znam sto se desava sa ovim moderatorima ,meni prije neki dan oduzeli 15 poena na leadebord,pa mi je Martin ponovo vratio kad sam mu rekao.I na prosli leadebord su pomjesali neke turnire al ja sam bio racunao pa su ispravili.Proveravajte i vi

Prijatelju leaderboard se unosi rucno, greske se desavaju, 5 ljudi radi 50 turnira nedeljno... Puno puta je to receno i napomenuto je da clanovi vode evidenciju o svojim rezultatima ako slucajno dodje do gresaka da moze da se ispravi...
 
pretorijan

pretorijan

Rock Star
Silver Level
Joined
Aug 24, 2016
Total posts
279
Chips
0
Svasta drazo pa nije kraj sveta za jedan freeroll.to je usput i free.mislim da su ljudi malo navuceni na poker tj.zavisni.ima i drugih stvari u zivotu osim pokera.hvala cardchatu na prilici da igramo ove turnire i da se makar eto kroz nekoliko reci ovako druzimo.a usput i naucimo i saznamo nesto.pozdrav ljudi i svako dobro.vidimo se u petak.
 
K

kapobar

Visionary
Silver Level
Joined
Jan 12, 2015
Total posts
911
Awards
13
Chips
5
Prijatelju leaderboard se unosi rucno, greske se desavaju, 5 ljudi radi 50 turnira nedeljno... Puno puta je to receno i napomenuto je da clanovi vode evidenciju o svojim rezultatima ako slucajno dodje do gresaka da moze da se ispravi...

Ok greske se desavaju nenamjerno,al treba da se i isprave nekad ako cemo fer da igramo.Inace ovdje nemamo dobar pregled sta je kad azurirano pa da bi uvijek mogli da ukazemo na greske
 
Status
Not open for further replies.
Top