Tema na Srpskom jeziku za CardsChat clanove

Status
Not open for further replies.
M

MASURON2KE

Rock Star
Silver Level
Joined
Oct 21, 2015
Total posts
412
Chips
0
Pozz svima
Zanima me zna li neko iz iskustva sta se desava kad ti istekne skrill card (meni istice za nekih 15 dana ) da li automatski dobijam novu ili nesto treba da uradim nigde na skrill sajtu nemogu to da procitam a poslao sam im mejl pre 10 dana jos nisu odgovorili .
Ili je mozda bolje da narucim neteler card a ovu da otkazem ?
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
Pozz svima
Zanima me zna li neko iz iskustva sta se desava kad ti istekne skrill card (meni istice za nekih 15 dana ) da li automatski dobijam novu ili nesto treba da uradim nigde na skrill sajtu nemogu to da procitam a poslao sam im mejl pre 10 dana jos nisu odgovorili .
Ili je mozda bolje da narucim neteler card a ovu da otkazem ?

trebalo bi da si dobio mail pre nekih 20 dana da ce sve skrill kartice menjati sa novim, trebalo bi da budu one za bezzicno placanje, nemam pojma kako se to zove... uglavnom stici ce ti sama nema potrebe da prelazis na neteller
 
M

MASURON2KE

Rock Star
Silver Level
Joined
Oct 21, 2015
Total posts
412
Chips
0
trebalo bi da si dobio mail pre nekih 20 dana da ce sve skrill kartice menjati sa novim, trebalo bi da budu one za bezzicno placanje, nemam pojma kako se to zove... uglavnom stici ce ti sama nema potrebe da prelazis na neteller

Nisam dobio nikakv mejl znam da mi na kartici pise 9/2016 verovatno ce uskoro stici nova ....
Hvala
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
BRAVO MAJSTORE!!!
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
RIOEC8G16I5T6_768x432.JPG
 
DrazaFFT

DrazaFFT

public static void
Bronze Level
Joined
Mar 9, 2013
Total posts
6,188
Chips
0
:party::party::party::party::party::party::party::party::party::party::party::party::party:
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0

sve pohvale konacno medalja i to ZLATOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAVOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SRBIJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! VECERAS KOSARKASI DELE LEKCIJU IZ KOSARKE , JEDVA CEKAM UTAKMICU
 
garfield89

garfield89

Rock Star
Silver Level
Joined
Dec 12, 2014
Total posts
388
Chips
0
Sta se desava sa Full Tiltom, nisam bio malo duze ovde, imali nekih dobrih freerool turnira? ? ?
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
pozdrav svima hteo bih nesto da pitam oko jucerasnjeg specijalnog turnira,osvojio sam 7 mesto,vidim da nema nikakva nagrada para nema na mom akauntu,osim taj tiket sto sam osvojio druge nagrade nema koliko vidim i razumem,posto u najavi je pisalo da ce igraci dobiti kao nesto 15$ +2$ tako nesto je pisalo mislio sam da cu dobiti neku paricu ali nista i ovaj tiket za turnir u subotu mislim je, zna neko kada ce biti kod mene na mom racunu,Draza koga da pitam za ovo?unapred hvala pozzz
 
akran75

akran75

Legend
Bronze Level
Joined
Sep 21, 2013
Total posts
1,867
Awards
15
Chips
48
pozdrav svima hteo bih nesto da pitam oko jucerasnjeg specijalnog turnira,osvojio sam 7 mesto,vidim da nema nikakva nagrada para nema na mom akauntu,osim taj tiket sto sam osvojio druge nagrade nema koliko vidim i razumem,posto u najavi je pisalo da ce igraci dobiti kao nesto 15$ +2$ tako nesto je pisalo mislio sam da cu dobiti neku paricu ali nista i ovaj tiket za turnir u subotu mislim je, zna neko kada ce biti kod mene na mom racunu,Draza koga da pitam za ovo?unapred hvala pozzz

sta sam to propustio juce :) kakav specijali turir ? :)
 
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
pozdrav svima hteo bih nesto da pitam oko jucerasnjeg specijalnog turnira,osvojio sam 7 mesto,vidim da nema nikakva nagrada para nema na mom akauntu,osim taj tiket sto sam osvojio druge nagrade nema koliko vidim i razumem,posto u najavi je pisalo da ce igraci dobiti kao nesto 15$ +2$ tako nesto je pisalo mislio sam da cu dobiti neku paricu ali nista i ovaj tiket za turnir u subotu mislim je, zna neko kada ce biti kod mene na mom racunu,Draza koga da pitam za ovo?unapred hvala pozzz

Ja nisam u toku...Jel imas neki link vezan za taj turnir o kom pricas?
 
V

vaci38

Rock Star
Silver Level
Joined
Mar 22, 2016
Total posts
283
Chips
0
da da za taj turnir na akr juce je bio pa nije mi bilo jasno posto vidim da nema ni para ni tiket haha
 
Tadi

Tadi

Rock Star
Platinum Level
Joined
Aug 18, 2016
Total posts
465
Awards
3
BA
Chips
386
Cao

Pozdrav svim forumasima. Tek sam se prikljucila. :icon_bigs
 
Bee

Bee

to bee or not to bee
Bronze Level
Joined
Nov 22, 2014
Total posts
5,684
Awards
30
Chips
37
Pozdrav svim forumasima. Tek sam se prikljucila. :icon_bigs

Jao divno !!! Devojka :marchmell


edit: hmmm... u profilu ti stoji "male".... dakle? Odluči se :D
 
Last edited:
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
da da za taj turnir na akr juce je bio pa nije mi bilo jasno posto vidim da nema ni para ni tiket haha

Najverovatnije si automatski registrovan za turnir.
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
BRAVO MAJSTORI!!!


Košarkaši Srbije u finalu sa Amerima RIO2016 - finale Nedelja u 20:45h

IDEMO BRE!
 

Attachments

  • Srbija basket.jpg
    Srbija basket.jpg
    196.4 KB · Views: 40
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
I DA...
HVALA
NAŠIM SPORTISTIMA ŠTO OVAKO PREDSTAVLJAJU NAŠU ZEMLJU - PRAVE SRBE - POŠTENE I PRAVE SPORTISTE
#ProudToBeSportsman
#ProudToBeSrbin

P.S. Ne mogu veća slova jbg
 
H

HRVATSKIBOGMARS

Legend
Bronze Level
Joined
Jun 2, 2016
Total posts
1,130
Awards
17
HR
Chips
25
Sretno svima na večerašnjim turnirima na Pokerstarsu. I da, hvala svim hrvatskim sportašima koji su nas senzacionalno predstavljali u Riju! Trenutni saldo medalja je: 5 zlatnih, 2 srebrne i 1 brončana. Stvarno sam ponosan na navedene vrhunske rezultate i nikad bolji nastup na jednim olimpijskim igrama! Naprijed Hrvatska!
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
BRAVO KRALJICE!!!

B R O N Z A

 

Attachments

  • kosarkasice bronza.jpg
    kosarkasice bronza.jpg
    223.1 KB · Views: 37
lulu pk

lulu pk

Legend
Silver Level
Joined
Aug 11, 2013
Total posts
3,303
Awards
10
Chips
0
Sretno svima na večerašnjim turnirima na Pokerstarsu. I da, hvala svim hrvatskim sportašima koji su nas senzacionalno predstavljali u Riju! Trenutni saldo medalja je: 5 zlatnih, 2 srebrne i 1 brončana. Stvarno sam ponosan na navedene vrhunske rezultate i nikad bolji nastup na jednim olimpijskim igrama! Naprijed Hrvatska!

Cestitke komsije:)
 
lionking_kg

lionking_kg

Visionary
Silver Level
Joined
May 19, 2013
Total posts
875
Awards
14
Chips
0
IDEMO DELFINI!!!

 

Attachments

  • Vaterpolo Srbija.jpg
    Vaterpolo Srbija.jpg
    363.1 KB · Views: 35
  • Vaterpolo Srbija 2.jpg
    Vaterpolo Srbija 2.jpg
    620.5 KB · Views: 35
Status
Not open for further replies.
Top